תיעוד: החשוד שלף אקדח - ונורה מטווח אפס

תושב טקסס שנחשד בגניבה נורה למוות במהלך מעצר משטרתי מחוץ למסעדה, לאחר ששלף אקדח אוויר. את הרגעים הדרמטיים תיעדה המצלמה שהוצבה על מדי השוטר, שירה בחשוד מטווח קצר

הפתיע את השוטרים - ונורה מטווח אפס: לפני כחודש נורה למוות תושב טקסס על ידי שוטרים, לאחר שנעצר בחשד שהיה מעורב באירוע גניבה. היום (שישי) פורסם סרטון יוצא דופן ממצלמה שהוצבה על מדיו של אחד השוטרים, שתיעדה רגע אחר רגע את האירוע - מהוצאתו של החשוד מהמסעדה בה שהה ועד תקרית הירי הדרמטית מחוץ למבנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההרוג, ג'יימס בושיי (47), עוכב על ידי שוטר ושוטרת שהגיעו למקום בסוף חודש מאי האחרון, בשעה שסעד במסעדה בעיירה פלסטיין במדינה. הוא נעצר בחשד שהיה מעורב בגניבה של משקאות אלכוהוליים מסופרמרקט מקומי.

במהלך מבצע המעצר, ליוו אותו השוטרים אל מחוץ למסעדה, תוך שהוא שואל אותם במה הוא חשוד. עם יציאתם של השלושה אל מחוץ למבנה, בושיי שלף לפתע אקדח. השוטרים לא היססו וירו בו מיד מטווח קצר.

מחקירה שלאחר התקרית עולה כי החשוד לא שלף אקדח אמיתי אלא רובה אוויר, שעוצב בצורה של אקדח 9 מ"מ. עם זאת, חבר המושבעים שבחן את המקרה קבע כי השוטרים פעלו כשורה משום שחשו בסכנת חיים ממשית.