היכונו למבול סלפי מהבית הלבן, מישל הכריזה שמותר לצלם בבית הלבן

הגב' הראשונה של אמריקה פרסמה סרטון בעמוד הטוויטר שלה שבו בישרה על "מהפכה" תקשורתית של ממש. אחרי 40 שנות איסור, יוכלו מעכשיו המבקרים בבית הלבן לצלם במקום כרצונם. הכינו את המצלמות

מישל אובמה שברה היום (רביעי) מוסכמות של 40 שנה, וקראה למבקרים העורכים סיורים בבית הלבן להפר את הנוהל שהיה מקובל עד כה ולהתחיל לצלם ואף לשתף את רשמיהם ברשת. הגברת הראשונה פרסמה סרטון ואף העלתה תמונה בחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלה בו היא קורעת לגזרים בחיוך את השלט שאסר על המבקרים לצלם בתוך המבנה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על השלט שבו כילתה אובמה את זעמה נכתב: אסור לצלם או לשתף חומרים ברשתות החברתיות". הגברת הראשונה הייתה גם מספיק פתוחה כדי לצחוק על עצמה ועל הנוהג המפורסם. "אם היית בסיור בבית לבן, וודאי ראיתם את השלט הזה" אמרה מישל, בעודה מחזיקה בו. "ובכן, לא עוד".

"תמונות של האורחים יתקבלו בברכה וכך הזיכרונות מכאן יהיו לכל החיים" נכתב בהודעה שמעודדת את המבקרים תחת חשבון הטוויטר WhiteHouseTour#.  
על פי ההודעה למבקרים תותר כניסה עם טלפונים ניידים ומצלמות ויתאפשר צילום חופשי.

הכינו את המצלמות, הבית הלבן (רויטרס)

יחד עם זאת הובהר כי לא כל ההגבלות יוסרו. על פי ההודעה המסיירים לא יכולו לשאת מצלמות עם עדשות מתוחכמות מידי, כאלו שאורכן עולה על שלושה אינץ'. בנוסף, מסיבות ביטחוניות תיאסר גם הכנסת מצלמות וידאו, צילומים עם פלאש או צילום בשידור חי.