ננשך על ידי כריש והבריח אותו באגרוף

פטריק ת'ורנתון הותקף על ידי כריש, נאבק בו ושרד כדי לספר על האירוע: על פי הדיווחים בתקשורת האמריקנית, הגבר בן ה-47 הכניס אגרוף ומרפק לכריש שתקף אותו פעמיים, הכריש ברח ות'ורנתון פונה לבית החולים. בצפון קרוליינה מנסים להבין עכשיו מדוע בחודש האחרון נרשמו 7 תקיפות

מה קורה בחופי צפון קרוליינה (רויטרס)

נאבק ב"מלתעות" וניצח: גבר מדרום קרוליינה שבארצות הברית שרד תקיפת כריש בסוף השבוע, אחרי שנתן לטורף הימי אגרוף בפנים. פטריק ת'ורנתון בן ה-47 סיפר על האירוע ל Virginian-Pilot ותיאר את הרגעים הדרמטיים: "הרגשתי משהו דוקר בקרסול, הסתכלתי למטה וראיתי שיש דם במים וכריש באורך מטר וחצי שחג סביבו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהכריש הסתער למתקפה נוספת, ת'ורנתון נתן לו מכה בראש ובצד הגוף שלוש פעמים: הכריש נסוג, אבל לא וויתר. הגבר האמיץ סיפר כי ראה עוד שלושה כרישים מגיעים למקום, כנראה בגלל הדם. 

הכריש התוקפני חזר למתקפה נוספת ונעץ שיניים בגבו - ות'ורנתון נאלץ להרביץ לו שוב, הפעם בעזרת המרפק. בסופו של דבר הוא פונה לבית החולים בעזרת מסוק פצוע בזמן שהכריש נמלט מהאזור.

הבריחה הדרמטית של ת'ורנתון היא אחת ממספר תקיפות כרישים שמדאיגות את צפון קרוליינה בחודש האחרון: עוד שש תקיפות נרשמו בחופי המדינה, ורק ביום שבת האחרון נער ננשך והוא מאושפז במצב אנוש. אמש אישה ננשכה בחוף, אבל קיבלה טיפול מקומי בלבד.