כמה רחוק תלכו בשביל ארוחה בחינם?

תחרויות לקידום מכירות הן אינן דבר חדש בתחום המסעדנות, אך התחרות שמציעה רשת BJ's האמריקנית היא ייחודית במיוחד. בכדי לקדם שתי מנות חדשות בתפריט שלה מציעה הרשת ארוחות בשווי 10,000 דולרים להורים הראשונים שיקראו לתינוקם החדש פשוט "קינואה"

הפרס הראשון: ארוחות בשווי 10,000 דולרים (רויטרס)

רשת המסעדות האמריקנית BJ's מנסה לקדם שתי מנות חדשות בתפריט שלה, וכדי לעשות זאת היא הציעה תחרות לא שגרתית. הרשת, שמונה 163 מסעדות ברחבי ארה"ב, מציעה ארוחות בשווי 10,000 דולרים לזוג ההורים הראשון שיקרא לתינוק שלהם - קינואה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כללי התחרות שהחלה בשבוע שעבר די ברורים: הזוג המנצח יהיה הראשון שיקרא לתינוק שיוולד להם או שיאמצו בשם המאכל בין 22 ביוני ל-7 בספטמבר השנה. הכוונה היא לשם פרטי בלבד ולא שם אמצעי או כינוי, ובני הזוג חייבים להיות תושבי אחת מ-20 המדינות שבהן פועלת הרשת בארה"ב.

"אנחנו כל כך נרגשים להציג את מנות הקינואה החדשות שלנו, שהחלטנו לעשות משהו גדול ואולי אפילו קצת משוגע", אמר סמנכ"ל השיווק של הרשת, קווין מאייר.

גם אנשים שאינם מצפים לתינוק בקרוב, או הורים שנרתעים מלקרוא לילדם על שם פריט מזון, יכולים עדיין ליהנות מהמבצע. כל מה שצריך לעשות הוא לשנות את השם הפרטי שלהם בטוויטר לקינואה, עד לסיום התחרות בשישה ביולי.