אובמה לפעילה שקטעה את דבריו: "תתביישי לך!"

פעילה למען זכויות המהגרים שנכחה בכנס שהתקיים בבית הלבן, קטעה את נאומו של נשיא ארה"ב - ומחתה בפניו על גירושם של מהגרים בלתי חוקיים מהמדינה. אובמה המופתע השיב לה: "תתביישי לך, ככה לא מתנהגים" - והורה להוציאה החוצה. צפו בתקרית

לאתגר הזה אובמה לא ציפה: במהלך קבלת הפנים השנתית לאנשי הקהילה ההומו-לסבית שערך אמש (רביעי) נשיא ארה"ב בבית הלבן, נתקל הנשיא באישה שלא היססה להתפרץ לדבריו ולקטוע את נאומו בגסות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האישה, ג'ניסט גוטיירז, טרנסג'נדרית ממוצא היספני, מחתה בפני הנשיא על יחס הממשל למהגרים בלתי חוקיים וזעקה לעברו באמצע נאומו: "לא לגירוש נוסף!". אובמה, שנראה מעט מוטרד מההפרעה, קטע את זעקותיה והשיב לה: "זה לא מכובד כשאתה מוזמן לביתו של מישהו. לא תקבלי ממני תגובה טובה כשאת קוטעת אותי".

אובמה אף נזף באורחת ואמר לה: "תתביישי לך" - ואז ביקש מאנשי הביטחון ללוות אותה החוצה. "בדרך כלל אני ממש בסדר עם הטרדה או שתיים שמתרחשות, אבל לא כשאני בבית שלי", התבדח הנשיא בזמן שגוטיירז נלקחה משם.

על פי חלק מהפרסומים בארה"ב שלאחר התקרית החריגה, מתברר שגוטיירז היא בעצמה מהגרת לא חוקית בארצות הברית - עובדה המעלה שאלות לא פשוטות הנוגעות לסידורי האבטחה במקום.