צפו: חתול הבית הבריח את הפומה

הגודל לא קובע: חתלתול קשוח מקולורדו שבארה"ב לא התרגש ממפגש נדיר עם טורף ממשפחת החתולים שהגיע לביקור בחצר האחורית. לאחר שניות ארוכות שבהן עמד מול פומה בוגר כשרק חלון חוצץ ביניהם, החליט אריה ההרים לוותר על מאמציו להיכנס אל הבית והסתלק לו. מפגן האומץ כבש את הרשת

"קרב" החתולים הסתיים במנוסת הטורף: חתול בית חסר פחד מקולורדו שבארה"ב הוכיח את אומץ לבו כשהתייצב לקרב מבטים פנים אל פנים מול פומה כשרק חלון חוצץ ביניהם – וניצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד המפגש המותח על ידי בעליו, נראה החתלתול הקשוח כשהוא מישיר מבט אל הפומה דרך חלון דלת המרפסת ומקשית את גבו אל מולו בעודו נוהם.

הטורף, שככל הנראה הופתע ממפגן האומץ שהציג קרוב משפחתו המבוית, ניסה להתגבר על החוצץ השקוף ביניהם כשהעביר את טפריו שוב ושוב על גבי החלון בניסיון להיכנס אל תוך הבית. בשלב זה איבד החתול עניין בסיטואציה המשעשעת, והפנה את מבטו מהפומה שהתייאשה גם היא ואחרי שניות ספורות הסתלקה מהמקום.

תיעוד המפגש בין השניים הופץ ברשתיות החברתיות, שם צבר יותר מ-2 מיליון צפיות תוך פחות מיממה. במהלך הסרטון אף נשמע בעליו של החתול מתלוצץ עם רעייתו על רקע הסיטואציה ומספר לה כי ילדיהם משחקים להם בחצר האחורית. רק לאחר שזה הגיבה בבהלה הודה הבעל כי ילדיהם ישנים במיטותיהם.