תיעוד בבריטניה: שוד אלים בחנות התכשיטים

משטרת מנצ'סטר מפרסמת סרטון ממצלמות אבטחה שבו נראית כנופיית שודדים מסתערת על חנות תכשיטים ובוזזת מכל הבא ליד, בתקווה שיסייע לה ללכוד אותם. ארבעת החשודים הצליחו בעזרת מוט ברזל, סכין וגרזן לנטרל את המאבטח ואת המוכר ולהימלט ללא פגע עם שלל בשווי מאות אלפי פאונד

שוד אלים לעיני המצלמות: משטרת העיר מנצ'סטר בבריטניה פרסמה היום (רביעי) סרטון ממצלמות אבטחה שבו מתועדים ארבעה שודדים חמושים מסתערים על חנות תכשיטים, מנטרלים את המאבטח וגונבים סחורה יקרת ערך. המצוד אחרי חברי הכנופייה, שחבשו כובעי גרב לראשיהם, בעיצומו והמשטרה מבקשת את עזרת הציבור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רגעי האימה בחנות החלו כשאחד החשודים הניף סכין מצ'טה מול המוכר המבוהל, בשעה ששלושת האחרים שוברים את ארונות הזכוכית ואוספים את השלל. אחד השודדים נראה מחזיק גרזן בידו ורץ אל חלקה האחורי של החנות בזמן שהשודד עם המצ'טה גורר את המוכר האומלל על הרצפה.

השודדים נאלצים לבסוף לברוח מהחנות, לאחר שעשן לבן המהווה חלק ממנגנון האבטחה להתפזר בחדר ומקשה על ראייתם. הם נמלטו מהמקום לאחר שהספיקו לגנוב 13 שעוני יוקרה בשווי של כ-186 אלף לירות שטרלינג.

נטשו את המכונית ועברו לרכב מילוט

כשיצאו מהחנות נכנסו השודדים לרכב לנד רובר שחור, שנמצא מאוחר יותר נטוש כקילומטר וחצי מהמקום. לטענת המשטרה, השודדים עברו לרכב מילוט אחר מסוג מרצדס.

"אנחנו עדיין מחפשים את האנשים האלה שהסתלקו עם כמות משמעותית של תכשיטים", אמר מפקח המשטרה המקומית קרל גילברט. "אנחנו מבקשים מכל מי שהיה עד לשוד או ראה את העבריינים נמלטים לפנות אלינו".