מסלסלת הצמר לשחקים: הנוסע הסמוי שהתלווה לטייס במטוס הקל

הטייס מבית הספר לטיסה באמריקה הדרומית חשב שהמריא במטוס הקל יחד עם תלמידה אחת בלבד. רק לאחר מספר דקות בהן כבר שהה באוויר הוא הבין שאל הטיסה התלווה נוסע נוסף: חתול קטן ומפוחד שנצמד על אחד ממוטות המטוס

מורה בבית הספר לטיסה ULM בגיאנה הצרפתית שבאמריקה הדרומית הופתע כשהבחין בנוסע הסמוי שהצטרף אל המטוס הקל. דקות ספורות לאחר שהמריא עם תלמידתו - הבחין כי אל הטיסה הסתנן נוסע נוסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בזמן שהטייס המנוסה העיף מבט חטוף אל הכנף השמאלית של המטוס, הוא הבחין באורח המיוחד: חתול קטן ומפוחד שהמריא יחד עמם אל השחקים. החתול נאחז במסגרת כנף המטוס והביט בחשש לעברם של המורה והתלמידה תוך שהוא מילל בפחד.

כשהמטוס בשמיים, לבו של הטייס ועיניו המפוחדות של החתול הניעו אותו להסתובב לכיוון מסלול הנחיתה בתקווה שהחתול לא יעשה מעשה נועז ויזנק מהמטוס. אבל כנראה לחתול לא היו שום כוונות כאלה. גם אחרי הנחיתה המוצלחת, הוא נותר קפוא והמשיך לאחוז במוט המטוס הקל.

החתול שחרר את אחיזתו רק כאשר הטייס תפס אותו. אחרי שהחתול ברח הרחק מהמסלול, הטייס העלה את הסרטון לרשת תחת הכותרת "מדוע כדאי לבדוק היטב את הכנפיים לפני המראה". לדבריו, מצבו של החתול טוב, ועכשיו הוא צפוי להפוך לקמיע של בית הספר לטיסה.