הסתנן לטיסה בדרום אפריקה וצנח למותו בלונדון

הרשויות בבריטניה נדהמו לגלות שגופת גבר שנמצאה על גג מבנה קניות סמוך לנמל התעופה הית'רו שייכת צעיר שהסתנן לטיסה ונאחז בגלגל המטוס בדרום אפריקה וצנח למותו לקראת הנחיתה. מסתנן נוסף שהיה עמו הצליח לשרוד יותר מ-11 שעות ו-13 אלף קילומטרים

(רויטרס)

המשטרה בלונדון פתחה בחקירה בעקבות מה שנראה כמו אחד המקרים הקיצוניים ביותר של נוסעים סמויים בטיסה: שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם מצאו מחסה בגלגל מטוס של חברת בריטיש איירווייז בטיסה מיוהנסבורג ללונדון. אחד מהשניים צנח למותו בשעה שהמטוס הנמיך לנחיתה, בעוד נוסע אחר שרד והובהל לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני המסתננים הצליחו להיאחז בחלקו התחתון של המטוס בקור מקפיא ובתנאים מחרידים במשך יותר מ-11 שעות, בזמן שהמטוס גמא מסע של כמעט 13 אלף קילומטרים מדרום אפריקה לבריטניה.

גופתו של אחד משני המסתננים נמצאה על גג מתחם קניות בריצ'מונד שבדרום-מערב לונדון, סמוך לנמל התעופה הית'רו. המסתנן השני נמצא לאחר נחיתת המטוס ואושפז בבית החולים במצב קשה.

"אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם משטרת בריטניה והרשויות בדרום אפריקה כדי לנסות להבין את נסיבות המקרה המוזר הזה", אמר דובר של חברת התעופה בריטיש איירווייז. בשלב זה טרם ידועה זהותם של שני הנוסעים הסמויים ולא ברור כיצד הצליחו להסתנן אל המטוס ולהיאחז בתושבת במהלך כל הטיסה.