צרפת: 5 גופות של תינוקות נמצאו במקרר

המשטרה הגיעה לבית בדרום המדינה בעקבות קריאתו של האב, שמצא את הגופה ראשונה בתוך שקית. בחיפוש החוקרים נמצאו ארבעת הגופות הנוספות. האם אושפזה לבדיקות, ונטען כי אין לה עבר של מחלות נפש

משטרת צרפת, ארכיון (רויטרס)

חשד לרצח מחריד: חמש גופות של תינוקות נמצאו אתמול (חמישי) על ידי המשטרה הצרפתית בבית בדרום המדינה. הגופה הראשונה אותרה בתוך שקית תרמית, וארבע נוספות בתוך פריזר. כך דיווחה סוכנות הידיעות הצרפתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

על פי הדיווחים ברשתות הטלוויזיה הצרפתית, החוקרים גילו את ארבעת הגופות במקרר במהלך החיפוש בבית בעיר הסמוכה לבורדו. גבר בן 40, ככל הנראה אבי התינוקות, נלקח לחקירה, בעוד האם, בת 35, אושפזה בבית חולים לבדיקות רפואיות ופסיכיאטריות.

האב הוא שדיווח לראשונה שאיתר את השקית בה נמצאה הגופה הראשונה בבית המשפחה. ככל הנראה, האם ילדה את התינוקות לבדה בבית. כמו כן, טענו בבית החולים כי אין לה עבר של מחלות פסיכיאטריות. לבני הזוג יש שתי בנות נוספות, בנות 13 ו-15.

לדברי המשטרה זהו המקרה החמור ביותר של רצח תינוקות בחמש השנים האחרונות. בשנת 2010 הודתה אישה שחנקה למוות שמונה תינוקות מיד לאחר שילדה אותם. במקרה נוסף בשנת 2009 רצחה אישה שלושה מילדיה וגם היא החביאה אותם בתוך מקרר.