שוחררו "התיירים העירומים" במלזיה

התיירים שהצטלמו בעירום על פסגת ההר הקדוש במלזיה שוחררו לאחר שלושה ימים בתא המעצר. בית המשפט גזר על כל אחד מהם קנס של יותר מ-1,300 דולר. מושל האזור במדינה קרא להחמיר עם התיירים וטען שתמונותיהם הלא מכובדות עוררו רעידת אדמה קטלנית

התמונה ש"עוררה רעידת אדמה" במלזיה (SKY NEWS)

ארבעה תיירים שהצטלמו בעירום על הר קדוש במלזיה, שוחררו היום (שישי) לאחר שריצו עונש של שלושה ימי מאסר. בית המשפט במלזיה גזר על התיירים עונש מאסר שנמשך למעשה מאז שנעצרו ועד היום. כמו כן, נגזר על כל אחד מהתיירים לשלם קנס בסך 1,332 דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התרמילאים - מבריטניה, קנדה והולנד - נעצרו לאחר שהצטלמו על הר קינאבאלו בסוף חודש מאי. בכירים במדינה טענו כי התנהגות התיירים גרמה לרעידת אדמה קטלנית ודרשו להחמיר עמם.

"בתי מבוהלת ומודאגת" (SKY NEWS)

מוקדם יותר השבוע סיפר אביה של אחת התיירות, סטודנטית בריטית צעירה, סיפר לרשת "סקיי" הבריטית על התחושות הקשות והחשש מעונש חמור: "היא יודעת שמה שעשתה היה מעשה טיפשי שהביע חוסר כבוד, היא מבוהלת ומודאגת מהאפשרות שתישלח לכלא".

מושל האזור במלזיה סבור שמה שעורר את רעידת האדמה הם התמונות הלא מכובדות של חבורת הסטודנטים בהר הקדוש, שעל פי אמונת השבטים פסגתו היא מקום המנוחה האחרון של מתיהם.