הכלב שזינק והציל את בעליו העיוורת

אישה עיוורת וכלב הנחייה שלה טיילו ביום שני האחרון ברחובות ניו יורק, כשלפתע אוטובוס הגיח ואיים לפגוע בהם. הכלב שזיהה את הסכנה הציב את עצמו בין האישה לבין האוטובוס ובכך ספג את רוב הפגיעה. גם אחרי שנפצעה, הוא סירב לעזוב את בעליו. עדי ראייה: "הכלב ניסה להישאר לצידה למרות שמאוד כאב לו"

חברו הטוב של האדם: פיגו, כלב נחייה מסוג גולדן רטריבר, חצה את הכביש בניו יורק יחד עם בעליו, אישה מוגבלת בראייה בשם אודרי סטון, כשאוטובוס הגיח לפתע ואיים לפגוע בה. הכלב, שהלך בצדה הימני של סטון וחש את הסכנה המתקרבת, קפץ לשמאלה של האישה וספג את רוב הפגיעה בגופו. בכך הוא מנע פגיעה שיכלה להיות קטלנית בבעליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ראינו שגם הכלב וגם האישה נפגעו מהאוטובוס", מספרים עדי ראייה. "הצמיגים של האוטובוס הורידו חלק מהפרווה שלו, והכלב נפצע באופן די קשה ברגליו".

אחד מעדי הראייה שגם הזעיק את כוחות ההצלה סיפר שהכלב לא הסכים לעזוב את סטון גם כשפונתה לבית החולים. "הוא ניסה להישאר לצידה למרות שמאוד כאב לו והוא נפגע כל כך קשה, הוא נעמד על שלוש רגליים וניסה להגיע לאישה העיוורת בכל יכולתו".

למרות הגנתו של פיגו, סטון בת ה-62 שברה את הקרסול, סדקה את הצלעות וספגה מכה יבשות בידיה, אך לפי הדיווח ברשת CNN מצבה יכול היה להיות חמור בהרבה. הנהג הפוגע נשאר בזירה עד שכוחות הסיוע הגיעו, ועל פי הדיווח הוא הושהה מתפקידו עד לסיום החקירה המשטרתית.