נקמת החזאי: למה תוקפים את לברון?

סדרת הגמר בין קליבלנד לגולדן סטייט מוציאה מהאמריקנים פרצי רגשות: מארק ג'ונסון, חזאי רשת הטלוויזיה המקומית בקליבלנד, לא אהב כמה מהחלטות השופטים במשחק השני בסדרה והחליט להביע את מחאתו בצורה מקורית. צפו

המשחק השני בסדרת הגמר בין קליבלנד לגולדן סטייט הסתיים אומנם בניצחון לקבוצתו של בלאט, אבל מתברר שכמה מהחלטות השופטים באותו משחק צמוד לא ממש מצאו חן בעיני האוהדים המקומיים. אחד מאותם אוהדים, חזאי ברשת טלוויזיה מקומית בקליבלנד, החליט להביע את מחאתו בצורה לא אופיינית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"יש בפנינו סערות, אבל לפני הכל אני רוצה לספר מה למדנו הערב", אמר החזאי מארק ג'ונסון בעודו מחזיק כדורסל. "יש חוקים חדשים באן-בי-איי". ג'ונסון הניף את הכדור כשהוא מתכונן לכאורה לזרוק אותו לסל, כשלפתע נכנס אדם נוסף והסיט את ידו בחוזקה.

"המהלך הזה כבר לא נחשב עבירה", אמר ג'ונסון ברמיזה עבה לעבירות שבוצעו על כוכב קליבלנד לברון ג'יימס ולא זכו להתייחסות מהשופטים. החזאי, שנראה ספק משועשע ספק נסער, הודה לאדם שסייע לו בהדגמה המקורית והוסיף: "האמת שהיית צריך לתת לי מכה חזקה יותר, לנסר לי את הזרוע עם מסור וזה עדיין לא היה נחשב עבירה".

סדרת הגמר בין קליבלנד לגולדן סטייט צמודה מאוד בשלב זה, כששני המשחקים הראשונים הוכרעו בתום הארכה. לאחר שני משחקים באולם של גולדן סטייט ושוויון 1-1 בסדרה, לפנות בוקר יתקיים המשחק השלישי באולם הבית של קליבלנד.