ארה"ב: עובדי דיסני נעצרו בחשד לפדופיליה

המשטרה ערכה תרגיל עוקץ בפלורידה, בו התחזו השוטרים לילדים והצליחו בצורה זו לעצור 101 גברים בחשד לעבירות מין, ביניהם עובדים בפארק השעשועים המפורסם, וכן עובדים בפארק המים Sea World ובאולפני יוניברסל

אילוסטרציה (רויטרס)

101 גברים, ביניהם עובדים לשעבר בפארק השעשועים דיסניוורלד, עובדי פארק המים sea world ועובדי אולפני יוניברסל, נעצרו בתרגיל עוקץ של המשטרה בחשד לעבירות פדופיליה בפלורידה בארה"ב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלשים התחזו לילדים, להורים או לאנשים שהתעניינו בזנות בחדרי צ'טים ברשת וניסו לפתות את החשודים להיפגש עימם. כשהגיעו לבית בו פעלו הבלשים, במטרה לקיים יחסי מין עם ילדים, הם נעצרו. שניים מהעצורים ביצעו עבירות דומות בעברם.

החשודים ציפו למצוא בבית הנטוש אליו הוזמנו ילדים, חלקם בני 10. בשלב הראשון של מבצע העוקץ נערו 22 גברים, ובשלב השני 79 חשודים נוספים, בו התמקדו הבלשים בעבירות זנות.

"דרכי התקשורת של החשודים ברשת ותשוקותיהם היו סוטות לחלוטין", אמר השריף של המחוז בו נערך המבצע. "המבצע היה הצלחה אדירה ונמשיך לקיים מבצעים מסוג זה בעתיד".

זוהי איננה הפעם הראשונה בה נערך מבצע שכזה, וזו אינה הפעם הראשונה בה נעצרים עובדים או עובדים לשעבר בפארק השעשועים של דיסני.