ארה"ב: הנהג סירב למסור רישיונות, השוטר ניפץ את החלון

סרטון שהועלה לרשת מתעד את העימות בין שוטר במדינת טקסס לנהג שאותו עצר על מהירות מופזרת וביקש ממנו להזדהות. במשך כמעט 4 דקות מנהלים השניים ויכוח קולני, כשהנהג מסרב בתוקף למסור את הרישיונות וטוען לפגיעה בזכויותיו. עד שלשוטר נמאס והוא מחליט לשלוף את הנהג בכוח מהמכונית

נהג במדינת טקסס שבארה"ב התווכח עם שוטר שעצר אותו על נהיגה במהירות מופרזת וסירב למסור לו את הרישיונות או להזדהות. העימות בין השניים הסתיים כשחלון הרכב מנופץ והנהג נשלף מהדלת בכוח ונעצר - כשהכל מתועד בידי הנהג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה השוטר ניגש אל הרכב ומבקש מהנהג למסור את רישיונותיו לאחר שלטענתו הוא נסע במהירות גבוהה מהמותר. הנהג, סקוט ריצ'ארדסון, בן 49, מסרב וחוזר וטוען בפני השוטר כי נהיגה במהירות מופרזת כשלעצמה אינה מהווה עברה.

השוטר שב ומבקש ממנו להזדהות וכך הם מתווכחים במשך יותר משלוש דקות עד שלבסוף מאבד השוטר את סבלנותו שולף את האלה שלו ומאיים על הנהג כי הוא ייעצר על סירוב להזדהות.

נהג עם רישיון לא בתוקף

הנהג לא נענה והשוטר מנפץ את שמשת המכונית עם האלה, פותח את דלת הנהג מבפנים ושולף אותו החוצה. בשלב זה המצלמה שהחזיק הנהג נופלת ורק ניתן לשמוע את השוטר אוזק אותו ומסביר לו מדוע נעצר.

בתיאור הסרטון שהועלה לרשת, ככל הנראה בידי הנהג הסרבן, נכתב: "השוטר הפר את זכויותיי כשסירבתי להישמע לטענותיו המגוחכות. שוטרים לא יכולים לדרוש מאדם להזדהות אלא אם כן הם רואים אותם מבצעים עבירה".

מהמשטרה המקומית נמסר כי הנהג הואשם שנהג עם רישיון לא בתוקף, עם מספר רישוי לא בתוקף וסירוב למסור את הרישיון בניגוד לחוק.