צפו: קדחת הכדורגל סוחפת את ברלין

יומיים לפני גמר ליגת האלופות הגיע הגביע לבירת גרמניה לשמחתם של אלפי האוהדים שכבר ממלאים את רחובות ברלין. ברצלונה או יובנטוס – חובבי הכדורגל בעיקר רוצים שהמשחק עצמו יחליף בכותרות את השערוריות של בכירי פיפ"א

ביום שבת הקרוב יתקיים בברלין גמר ליגת האלופות שבו יתמודד ברצלונה ויובנטוס. השערורייה שמלווה בימים האחרונים את התאחדות הכדורגל העולמית הותירה את העסקנים מחוץ לתמונה בינתיים והותירה את הבימה לאוהדים שביקשו לחזות בגביע שהגיע היום (חמישי) אל העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שחקן העבר הצרפתי כריסטיאן קארמבו הציג היום את הגביע הנכסף בפני האוהדים שכבר ממלאים את רחובות ברלין, בייחוד סביב שער ברנדנבורג המפורסם - שלמרגלותיו נפתח מגרש כדורגל קטן.

בינתיים הגיעו לברלין כבר אלפי אוהדי ברצלונה שצבעו את הרחובות בצבעי הקבוצה והפגינו ביטחון עצמי גבוה. "או שלאורך רוב המשחק יהיה 0-0 ובסוף מסי יעשה מהלך וננצח, או שננצח בתוצאה משכנעת כמו 0-3", אמר אחד מהם.

לעומתם, האוהדים האיטלקים קצת פחות בטוחים בעצמם ומקפידים להבהיר שעצם ההעפלה לגמר המפעל היא כבר ניצחון - וזאת לאחר שיובנטוס הספיקה לרדת ליגה ולשוב לצמרת הכדורגל העולמי. "חיכינו לזה הרבה מאוד זמן, במיוחד אחרי מה שעברנו, זה קתרזיס של ממש", אמר אוהד של הקבוצה.