דרום אפריקה: אריה קפץ דרך חלון רכב והרג תיירת

אזרחית אמריקנית שביקרה עם בעלה בספארי ליד יוהנסבורג וניסתה לצלם לביאה הותקפה על ידי החיה הטורפת שקפצה דרך החלון ונשכה אותה. בעלה נפצע כשניסה להבריח את הלביאה. מנהל הפארק: "לא הקפידו על הכללים"

"השאירו את החלונות פתוחים" (הספארי)

טרגדיה בספארי בדרום אפריקה: תיירת אמריקנית נהרגה ובעלה נפצע, כשלביאה קפצה דרך חלון רכבם ותקפה את האישה, במהלך ביקור בפארק ליד יוהנסבורג. ככל הנראה האישה ניסתה לצלם את החיה הטורפת, שהחלה להתקרב לכיוון המכונית ולפתע זינקה פנימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החלונות ברכבם של בני הזוג היו מורדים עד הסוף, דבר שמנוגד להוראות הבטיחות באופן חד משמעי", הסביר עוזר מנהל הפארק על האירוע החריג. "הלביאה פשוט נשכה אותה דרך החלון".

עובדי המקום שראו את המתרחש הצליחו להבריח את החיה מהרכב ולהזעיק אמבולנס, אך מותה של האישה נקבע במקום. בעלה נשרט בפניו, כשלטענתו ניסה להרביץ ללביאה כדי להבריח אותה.

לא המקרה הראשון בפארק

מנהל הפארק אמר כי הוראות הבטיחות ייבחנו שוב, אך טען שהן "יותר מהולמות". הוא הוסיף כי שלטים גדולים וברורים המורים לשמור שכל החלונות יהיו סגורים בכל עת פרוסים לאורך נתיב הנסיעה כולו.

פארק האריות ביוהנסבורג הוא יעד פופולארי לתיירים היכולים לנסוע ברכביהם בתוך סביבתם הטבעית של חיות הבר המסתובבות באופן חופשי. מוקדם יותר השנה דווח כי תיירת אוסטרלית נפגעה לאחר שהותקפה על ידי אריה כשחלונותיה היו פתוחים גם כן, ונערה נוספת הותקפה על ידי צ'יטה בעת שנסעה על אופניה דרך הפארק.