הנוסעים נבהלו: חלק ממנוע המטוס הודבק בנייר דבק

נוסע בריטי מבוהל של טיסת איזי-ג'ט תיעד בסמארטפון שלו טכנאי שמדביק חלק ממנוע המטוס שבו עמד להמריא בנייר דבק עבה – וצייץ את התמונה ברשת. האמצעי הפשוט למדי בו השתמש הטכנאי לתיקון הבעיה בחלק הרגיש של המטוס גרמה לבהלה בקרב הנוסעים שחששו לגורלם, אלא שעד מהרה הבהירה חברת התעופה במה בדיוק מדובר

התמונה שעוררה את הסערה (טוויטר)

השתמשו בנייר דבק לתיקון מנוע המטוס: תמונה שערורייתית למדי שהעלה נוסע בטיסת איזי-ג'ט שלשום לרשת, חוללה סערה של ממש ברשתות החברתיות. בתמונה נראה טכנאי מטוסים כשהוא משתמש בנייר דבק עבה לטיפול בתקלה באזור המנוע - זאת בזמן שהנוסעים עולים למטוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הטכנאי תיקן את הבעיה בחלק הרגיש למדי של המטוס באמצעות סרט ההדבקה הפשוט - וירד מן הסולם בסיומו. הנוסע, שנדהם ממה שראה, צייץ את התמונה בטוויטר וכתב: "זה תמיד מדאיג כשאיזי-ג'ט מטפלים בתקלת במטוס".

זמן קצר מאוד לאחר הפרסום, זמן בו נחשפו לתמונה כבר עשרות אלפי גולשים מפוחדים, מיהרה חברת איזי-ג'ט להרגיע: "הדבק שימש לתיקון קוסמטי והכרחי לשימור הצבע. לא מדובר בבעיה מבנית שמעמידה בסיכון את ביטחון הנוסעים". בחברה הבהירו כי מדובר בנייר דבק מיוחד שעמיד במהירויות גבוהות אליהן מגיעים מטוסים וכי הוא נפוץ מאוד לשימוש בענף.

הנוסע, שנרגע מתשובת החברה בחשבון הטוויטר שלו, השיב בהומור: "מזל. כי כבר המראנו ושכחתי את המצנח שלי".