מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי נפצע בתאונת אופניים

יממה לאחר ששב לז'נבה לחידוש השיחות עם אירן בסוגיית הגרעין, נפצע היום שר החוץ של ארה"ב במהלך רכיבה על אופניים בעיירה צרפתית הסמוכה לגבול עם שוויץ. קרי נפגע ברגלו - והוטס לקבלת טיפול רפואי בז'נבה. מצבו מוגדר יציב

נפצע ברגלו. מזכיר המדינה קרי (רויטרס)

מזכיר המדינה האמריקני נפל מאופניו - ונחבל: שר החוץ של ארה"ב ג'ון קרי נפצע היום (ראשון) במהלך רכיבה על אופניים בעיירה צרפתית הסמוכה לגבול השוויצרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קרי, שהגיע אמש לז'נבה לחידוש השיחות עם עמיתו האירני מוחמד זריף בסוגיית הגרעין, רכב על אופניו - וככל הנראה מעד מהן, וכתוצאה מכך נפגע ברגלו. מזכיר המדינה בן ה-70 הוטס לטיפול בבית החולים האוניברסיטאי בז'נבה הסמוכה ומצבו מוגדר יציב.

ממחלקת המדינה נמסר כי שיירתו של מזכיר המדינה ליוותה אותו בעת הפציעה, ופרמדיקים ורופא העניקו לו טיפול רפואי בזירה. "מזכרי המדינה במצב יציב ולא איבד הכרה", הוסיפו.

בשעות הצהריים עדכנה מחלקת המדינה כי קרי ביטל את המשך תכניותיו באירופה ואת הביקורים המתוכננים בצרפת ובספרד, ובשל כך הוא ישוב בקרוב לארצות הברית. בבדיקה הרפואית התברר כי קרי שבר עצם בירכו, אך נקבע כי הפציעה אינה מסכנת חיים והוא צפוי להחלים בצורה מלאה לפי רופאיו.