הוואי: הדג הרג את הדייג

דייג אמריקני ניסה ללכוד את הדג המסוכן במהלך שיט מול חופי האי הגדול בהוואי. כשזינק למים כדי להשתלט על הדג הוא נדקר מאפו המשונן וספג פציעה עמוקה בחזה. הוא פונה לבית החולים, שם נקבע מותו

נפגע מהחרב בחזה (cnn)

דייג אמריקני נהרג ביום שישי האחרון לאחר שנדקר על ידי דג חרב שאותו ניסה לדוג בהוואי. מהחקירת המשטרה עולה כי האיש, ראנדי לאנס (47), נפגע בחזהו במהלך מאמציו ללכוד את הדג באמצעות רובה חיצים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית החריגה התרחשה בעת שלאנס שט עם הסירה שלו סמוך לאי הגדול בהוואי. לאחר שהבחין בדג החרב, במשקל 18 קילוגרמים ובאורך 1.80 מטר, הוא ירה לעברו חץ משונן ופגע בו. מיד אחר כך קפץ לאנס למים על מנת לתפוס את הדג.

"בעת שלאנס שהה במים הדג שחה לעברו וחבט בו בעוצמה", תיאר פקד וויליאם סאות'ר ממשטרת הוואי. "הפגיעה גרמה לפצע עמוק בחלק העליון של החזה".

לאנס חולץ לחוף וצוותי ההצלה שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה. הוא הובהל לבית החולים אך למרות המאמצים להצילו מותו נקבע תוך זמן קצר.

על פי הדיווח ברשת CNN, הדג שקל 18 קילוגרמים ואורכו 1.80 מ'. הוואי נחשבת למקור העיקרי לדיג דגי החרב בארצות הברית. דג החרב ידוע כדג מהיר ותוקפני, שמשתמש בחוטמו הארוך והמשונן על מנת לקצץ את טרפו.