צפו: בן 64 מבריח 3 שודדים במהלומות

אוסטרליה: תושב קופס הארבור החליט שלא לוותר לשלושת רעולי הפנים שפלשו לחנותו, ולאחר עימות קצר שבמהלכו אף היכה אחד מהם באלת עץ, הצליח המוכר להניס אותם מהמקום. "אני נמוך, ויש נטייה לחשוב שאני גם חלש", אמר

שלושה צעירים אוסטרלים שהחליטו לשדוד חנות מקומית נדהמו כשגילו לרוע מזלם שהמוכר המבוגר מאחורי הדלפק הוא למעשה לוחם מיומן ונחוש. לאחר עימות קצר, הצליח המוכר להניס את השלושה מהמקום כשהם מבוהלים, ובעיקר – מופתעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מצלמות האבטחה שבחנות תיעדו את הרגע שבו פלשו שלושת החשודים אל המתחם, כשאחד מהם ניגש אל מאחורי הדלפק והחל להתעמת עם המוכר הוותיק. האיש, בן ה-64, החליט שלא להיכנע בלא מאבק והמשיך להתנגד לרעול הפנים שנראה כמי שמנסה להפילו ארצה ולנטרל אותו.

לאחר התקוטטות קצרה, שבמהלכה הצליח המוכר גם להכות את אחד התוקפים באלת עץ, הבינו השלושה כי המשימה קשה משציפו. הם החליטו להסתלק מהמקום ועשו זאת מוכים וחבולים.

"אני נמוך, ויש נטייה לחשוב שאני גם חלש", אמר המוכר, שהתברר גם כמתאגרף לשעבר וכאמן אמנויות לחימה. "למדתי בחיי שלא לתת לאנשים להגיע למסקנה הזו מהר כל כך, ואם השלושה האלה קוראים את הדברים האלה עכשיו יש לי מסר אחד עבורם: לכו ומצאו לעצמכם עבודה!".