ארוחת החג עם אובמה נגמרה בבכי

ליל הסדר האחרון בבית הלבן יצא משליטה כשתינוקת בת שנתיים של זוג שהתארח במקום נשכבה על הרצפה, רקעה ברגליה וצרחה מרוב בכי. הנשיא האמריקני לא נלחץ מהסיטואציה ואפילו ביקש לתעד את התקרית ששעשעה אותו. התמונה פורסמה רק עכשיו, אחרי כמעט חודשיים, וכבשה את הרשת

התמונה המדוברת של אובמה וקלאודיה

באיחור של כמעט חודשיים פורסמה בטוויטר תמונה מליל הסדר בבית הלבן שהצליחה לשגע את אמריקה. בתמונה המשעשעת ניתן לראות תינוקת בת שנתיים כשהיא שוכבת על השטיח באמצע החדר וצורחת מרוב בכי, כשלידה עומד נשיא ארה"ב ברק אובמה שנראה משועשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התינוקת, קלאודיה מוזר, היא בתה של עיתונאית יהודייה שהתארחה בארוחת ליל הסדר הנשיאותית שקיים אובמה עם משפחתו וחבריו כמדי שנה. קלאודיה לא התרשמה במיוחד מהמעמד ומהאנשים שישבו סביבה והרשתה לעצמה להרגיש בבית ולהתנהג כרגיל.

נשיא ארה"ב אובמה לא נשאר אדיש למראה התינוקת הבוכייה וביקש מהצלם שנכח במקום לתעד את הרגע. בתמונה ניתן לראות את אובמה מציג לראווה את התינוקת כשהוא מחויך, כמו אשתו מישל והוריה של התינוקת הנראים ברקע.

"זו באמת יכולה להיות התמונה הטובה ביותר אי פעם", כתב הדוד של קלאודיה שפרסם את התמונה בעמוד הטוויטר שלו. גם אמה של קלאודיה הפיצה את התמונה ברשת החברתית וצייצה: "הבת שלי היא תופעת רשת!".