ארה"ב: מצלמת הרכב תיעדה מטוס מתרסק

נהג שנסע על כביש מהיר במדינת ג'ורג'יה לא דמיין שהמצלמה אותה התקין על לוח המחוונים שלו תקלוט תאונה אווירית קטלנית. בסרטון נראה מטוס קל שסבל מתקלת מנוע קשה, מאבד שליטה ומתרסק לקרקע במהירות. ארבעה בני משפחה אחת נהרגו

מצלמת דש-בורד שהותקנה במכונית שנסעה בכבישי מדינת ג'ורג'יה שבארה"ב תיעדה את ההתרסקות הקטלנית לפני כשבועיים של מטוס קל בו היו ארבעה בני משפחה אחת שנספו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בסרטון שפרסמה משטרת העיר צ'אמלביי ושודר ברשת CNN נראה המטוס הקל מדגם PA38 טס נמוך לאורך הכביש שבו נסע הרכב, ניידת משטרה שלא הייתה בתפקיד באותו זמן, שמצלמתו תיעדה את האסון. בשלב מסוים נראה כי הטייס איבד את השליטה על המטוס, שצולל ימינה ונעלם מאחורי קו עצים. זמן קצר לאחר מכן, מיתמר ענן עשן שחור מעל האזור.

במטוס טסו גרג ביירד ושני בניו כריסטופר בן ה-27 ופיליפ בן ה-25, לצד ארוסתו של כריסטופר, ג'קי קולצר. הארבעה היו בדרך לטקס הסיום של בנו הצעיר של ביירד, רוברט.

המטוס המריא משדה תעופה מקומי קטן וככל הנראה ניסה לבצע נחיתת חירום. על פי המכון האמריקני לבטיחות בתעבורה הטייס יצר קשר עם מגדל הפיקוח ודיווח על קושי לצבור גובה וכי המנוע הבודד של המטוס לא מספק את הדחף הדרוש לטיסה.