ברזיל: הקורבן הפתיע את השודדים

שוטר מקומי שסיים משמרת ארוכה לא ציפה שימשיך להתמודד עם פורעי חוק גם בביתו. זמן קצר לאחר שנכנס אל החנייה הפרטית שבמגוריו, נקלע השוטר לניסיון שוד מצד שלושה חברי כנופייה שפלשו למקום. במקום לקבל בהכנעה את הגזירה החליט השוטר להקדים תגובה לתקיפה. את ההפתעה שציפתה להם הם לא ישכחו

שלושה חברי כנופיה שניסו לשדוד נהג מכונית בחניית ביתו בברזיל לא ידעו כי הקורבן הוא שוטר שזה עתה חזר ממשמרת. כשניסה אחד מהם לפתוח את דלת הנהג, הפתיע אותם יושב הרכב כשפתח לעברם באש והחל לרדוף אחריהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון הווידאו שבו תועד האירוע, נראית מכוניתו של השוטר כשהיא מזדחלת אל החנייה הפרטית שבביתו בזמן ששער הכניסה יורד באיטיות מאחוריה. שניות ספורות לפני שהשער מספיק להינעל, נראית לפתע דמותו של צעיר כשהוא אוחז בחלקו התחתון של השער ופותח אותו לרווחה בכוח. צעיר נוסף שהופיע נותר לאבטח את הכניסה, בזמן שחברו החל לעשות את דרכו לעבר דלת הנהג של המכונית כשהוא אוחז בידו אקדח.

את השלב הבא איש מהחשודים לא הצליח לצפות: משהתקרב החמוש אל דלת הנהג, נפתחה זו מתוך הרכב ומתוכו הגיח הנהג שפתח לפתע בירי לעברו. בתגובה נמלטים שני החשודים המבולבלים מהמקום יחד עם חשוד נוסף שחבר אליהם שניות ספורות קודם לכן. השוטר מצדו מסרב להרפות מהם וממשיך לרדוף אחרי השודדים, לא לפני שהוא חוזר לרגע אל הרכב כדי לקחת מחסנית נוספת.

מי שפרסם את הסרטון הייתה חברת ציוד האבטחה EBlockwatch, שהאירוע כולו תועד באמצעות מצלמות המעקב שלה. עם זאת סירבו בחברה לחשוף את פרטי השוטר, מחשש לביטחונו.