בפעם האחרונה: לטרמן בכיסא המגיש

במשך יותר משלושה עשורים אייש דיוויד לטרמן את רצועת הלייט נייט בטלוויזיה האמריקנית וריתק אל המסך מיליוני צופים נאמנים. עם שידור תכניתו האחרונה הלילה, יתיישב לטרמן בפעם האחרונה במושבו הקבוע ויראיין כמה מהאישים הבולטים שהתארחו בתכניתו לאורך השנים. ברשת CBS שומרים על סודיות ומבטיחים הפתעות

אחרי 33 שנים ברצועת הלילה בטלוויזיה האמריקנית, יתיישב הערב (רביעי) המגיש דיוויד לטרמן על כיסא המראיין לתכנית אחרונה בהחלט. בתכנית הלפני אחרונה ששודרה אמש, חלקו לו כבוד אומנים רבים שזכו לשבת מולו לאורך השנים עוד לפני שהגיעו לתודעה הציבורית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פרישתו מהגשת התכנית ומהקריירה הטלוויזיונית ארוכת השנים שטיפח, הודיע לטרמן בחודש אפריל האחרון. בכך למעשה סימן המגיש הוותיק את סופו של עידן הלייט נייט המסורתי כפי שהיה מוכר למיליוני הצופים הנאמנים שליוו אותו לאורך העשורים האחרונים.

לטרמן, בן ה-67, החל את דרכו בשנת 1982 כמגיש התכנית "Late Night" של רשת NBC. 11 שנים לאחר מכן עזב לטרמן את הרשת, לאחר שהפסיד בהתמודדות מול איש הטלוויזיה ג'יי לנו על הגשת התכנית "The Tonight Show". מאז ועד היום אייש לטרמן מדי לילה את כיסא המראיין מאחורי השולחן הזוויתי ברשת CBS המתחרה.

אמש שידרה הרשת את תכנית טרום הפרישה של לטרמן, שבה התארח בין השאר גם השחקן המוכר ביל מוריי, שהיה אורחו הראשון של לטרמן בתכנית לפני יותר משלושה עשורים. מוריי, שהעדיף שלא לפסוע אל האולפן כפי שנהוג, הפתיע את לטרמן כשזינק מתוך עוגה שעליה היה כתוב "ביי ביי דיוויד" לקול מחיאות הכפיים של היושבים בקהל.

גם עמיתו של לטרמן, המגיש רג'יס פילבין, הפתיע בהופעה לא שגרתית בתכנית. "אני לא מאמין שאתה מסיים את התכנית!", אמר פילבין". "נהגתי להגיע לכאן במשך עשורים, ועכשיו אתה עוזב? ומה יהיה איתי?".

גם הזמר בוב דילן החליט לכבד את המאורע והתייצב באולפן התכנית – בפעם הראשונה זה 20 שנה. ברשת CBS מעדיפים שלא לחשוף את רשימת האורחים שצפויים לכבד הערב את לטרמן בתכניתו האחרונה בהחלט, אך עם זאת מבטיחים כי ההפתעות עדיין לא הסתיימו.