התפיסה הגדולה בתולדות ניו יורק: "מספיק הרואין לכל העיר"

כוחות המשטרה תפסו בסוף השבוע משלוח של סם מסוג הרואין במשקל 70 קילוגרמים, בשווי של 50 מיליון דולרים. מדובר בתפיסה הגדולה ביותר בהיסטוריה של העיר. יחד עם הסם המסוכן, נמצאו גם כמויות גדולות של כסף מזומן ואמצעי לחימה, שני גברים נעצרו בחשד לסחר בסמים

הסמים שנתפסו (news sky)

הישג חסר תקדים במלחמה נגד הסמים: משטרת ניו יורק איתרה 70 קילוגרמים של הרואין, בשווי של 50 מיליון דולרים, שהוחבאו בתוך מכונית בעיר. מדובר בתפיסה הגדולה ביותר בהיסטוריה של ניו יורק, והרביעית בגודלה בארה"ב. שני גברים נעצרו בחשד לסחר בסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

משלוח הסמים, שהוברח ממקסיקו, נמצא מתחת לרצפת מכונית שברולט ברובע הברונקס בצפון העיר. "מדובר במשלוח כל כך גדול", הסבירה התובעת, "עד שהיה יכול לספק מנת הרואין לכל גבר, אישה וילד בעיר".

הסמים, שחולקו לחבילות של קילוגרם אחד עליהן התווית "רולקס", נמצאו סמוך לבית ספר פרטי ברובע. בנוסף, נמצאו 2 מיליון דולרים במזומן תחת מרצפות אחת הדירות הסמוכות, ואמצעי לחימה בדירה נוספת באזור.

המשלוח הגדול בתולדות העיר (news sky)

המשטרה עקבה במשך תקופה ארוכה אחרי החשודים ובאמצעות ציוד האזנה למדו אודות המשלוח הגדול. הכוחות עקבו אחריהם בדרכם, וכלבי גישוש איתרו את הסמים בתוך המכונית. על פי החשד, רשת ההברחה סיפקה הרואין למשתמשים בכל רחבי העיר וגם בקונטיקט, מסצ'וסטס, פנסילבניה ורוד איילנד.