הדובה הכינה ארוחה - מאישה בת 55

נטליה, תושבת סיביר ואם לשני ילדים מסיביר הותקפה על ידי דובה, נקברה באדמה - ושרדה כדי לספר על החוויה. ככל הנראה, הדובה "הכינה" את נטליה בתור ארוחה. התקשורת הרוסית מדווחת על האירוע, שמפחיד את קוטפי הפטריות ואוספי השרף בסיביר שמבצעים את עבודתם לצד לא מעט בעלי חיים רעבים

הדובה שחוסלה בסיביר (SKY NEWS)

חיבוק דב: נטליה פסטרנק יצאה, כמדי יום, לאסוף שרף מעצי ליבנה בלב היער באזור אמאר שבסיביר, הערבה הגדולה שבצפון רוסיה, שמלבד היותה בית למיליוני רוסים היא גם ביתם של כמה מבעלי חיים שנאלצים להתמודד עם אחד האקלימים הקשים בעולם, כולל חודשי חורף ארוכים וקרים בהם האוכל נמצא במחסור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת    

באמצע יום העבודה, הכלב של נטליה החל לפתע לנבוח ללא הרף. כמה שניות אחר כך, היא ראתה דובה מסתערת לכיוונה. הדובה קודם תקפה וחיסלה את הכלב, ואז פנתה לאישה בת ה-55, היכתה אותה ונשכה אותה תוך שהיא גורמת לה לפציעות קשות בבטן, ברגליים ובראש. נטליה איבדה את ההכרה, אבל לא מתה.

למזלה, הדובה כנראה לא הייתה רעבה במיוחד באותו הרגע, אלא שמרה את נטליה כמנה העיקרית לארוחה מאוחרת יותר. במאמץ להסתיר את טרפה ולאכול אותה בהמשך, הדובה כיסתה את נטליה  באדמה. חבר של נטליה שיצא איתה ליער הצליח לברוח מהדובה והזעיק את שירותי החירום.

כוחות המשטרה, יחד עם מומחים לחיות בר הגיעו למקום וירו בדובה. נטליה חולצה מהמחבוא המאולתר כשהיא בלי הכרה ונלקחה לבית החולים, כשמצבה מוגדר קשה אך יציב. לאחר שהתעוררה, השאלה הראשונה שלה הייתה: "הרגתם את הדוב"?