צפו: ריקוד המלחמה של הנסיך הארי

הנסיך הבריטי, החמישי בתור לרשת את הכתר, ביקר בבסיס לוחמים בניו זילנד, ודווקא שם הוא החליט לפצוח בריקוד. ולא סתם - מדובר בריקוד הלוחמים המסורתי "האקה" המוכר מתחרויות ספורט רשמיות. "ההבעות אמורות להפחיד את האויב והארי נראה מרוכז מאוד, אבל עדיין, חמוד", סיכמה התקשורת המקומית את הופעתו

מתקפת מעריצות, הצגת יכולות צבאיות - וגם הפגנת יכולות ריקוד מפתיעות: ביקורו של הנסיך הבריטי הארי בניו זילנד ואוסטרליה ממשיך לספק רגעי קסם מלכותיים. הארי פגש את חיילי ניו זילנד בבסיס לינטון, וביצע - מול המצלמות - את ריקוד המלחמה הניו זילנדי, ה"האקה", המוכר במיוחד מתחרויות ספורט רשמיות. גם בצבא מכירים את צעדי הריקוד, והחיילים המקומיים הצטרפו לרקדן המלכותי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקשורת בניו זילנד מפרגנת לצעדים המרשימים של הנסיך, אך טוענת שעדיין חסרות לו הבעות הפנים המתאימות. "ההבעות אמורות להפחיד את האויב והארי נראה מרוכז מאוד, אבל עדיין - חמוד", כתבו בעיתון ה"הארלד". על פי הדיווח, הסרטון צולם רק לאחר שהארי התאמן עליו במשך 20 דקות מאחורי דלתות סגורות.

הארי - לא כל כך מאיים (רויטרס)


הנסיך מווילס - האדם החמישי בתור לרשת את הכתר - נראה כשפניו מאדימות והוא מתאמץ מהרגיל, במיוחד ליד 30 החיילים והחיילות המתורגלים היטב. "הוא היה מצוין, הוא לא ידע את המילים ואת ההבעות, אבל הוא היה טוב יחסית למישהו שהתאמן רק 20 דקות לפני", אמר מפקד כיתת הלוחמים. לאחר הריקוד, ישב הארי לארוחת צהריים עם החיילים ובני משפחותיהם, ביקר פצועים וסיפר על חוויותיו מאפגניסטן ומהחיים בארמון בקינגהאם.