מתנה מהנשיא לנסיכה: "מישראל באהבה"

אחרי שהזוג המלכותי חשף את שמה של בתם התינוקת, שיגרו הנשיא ריבלין ורעייתו איגרת מיוחדת לבית המלוכה הבריטי, בה בירכו על הולדת הנסיכה הטרייה. לאיגרת צורפה גם מתנה קטנה במיוחד - שמלת תינוקת עליה מודפס הכיתוב "מישראל באהבה"

המתנה לנסיכה (דוברות בית הנשיא)

לא רק בממלכה הבריטית מברכים על הולדת בתם הטרייה של הנסיך וויליאם והדוכסית קייט. נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ורעייתו נחמה שיגרו היום (שני) אגרת נרגשת למלכה אליזבת השנייה לרגל הולדת הנינה - שארלוט אליזבת דיאנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוד מעלתך, בשמנו ובשם אזרחי ישראל, אנו מברכים אותך ואת בני משפחת המלוכה על הולדת נינתך, הנסיכה החדשה", כתבו בני הזוג ריבלין למלכה.

"מישראל באהבה". הנסיכה שארלוט (sky news)

מלבד המלכה האם, שלחו הנשיא ורעייתו איחולים גם לזוג המלכותי. "אנו מברכים גם את הדוכס והדוכסית מקיימבריג' על הולדת בתם, אחות לנסיך ג'ורג'. אנו מאחלים להם אושר רב, שמחה ובריאות".

לצד הברכה צורפה גם מתנה מיוחדת מטעם בית הנשיא. מדובר בשמלה קטנטנה שמיועדת לגילה הרך של הנסיכה שארלוט, עם הכיתוב: "מישראל באהבה".

התינוקת שתיקרא מעתה הדוכסית שארלוט מקיימבריג' תהיה הרביעית בתור לרשת את המלוכה, אחרי הסב צ'ארלס, האב וויליאם והאח ג'ורג' לואי. השם של הנסיכה החדשה סמלי במיוחד מאחר והוא מאגד בתוכו את שמו של סבה צ'ארלס, שם אמו המלכה האם אליזבת וסבתה - הנסיכה דיאנה המנוחה.