דרום אפריקה: תנין טרף אדם במגרש גולף

גולף ידוע בתור משחק שקט ורגוע, אבל מתברר שטרגדיות יכולות לקרות גם במגרש הזה. בדרום אפריקה, צעיר שמשה מהמים כדורי גולף נהרג בידי קרוקודיל שטרף אותו

טרף למוות. תנין בשמורת טבע, ארכיון (רויטרס)

טרגדיה במגרש הגולף: קרוקודיל הרג אדם בזמן שזה הלך להביא כדורי גולף שנפלו לאגם במתחם המגרש, שממוקם בשמורת טבע מקומית. במשטרה משוכנעים: הוא ידע שיש קרוקודילים באגם בשמורת הטבע לייק פאניק שבדרום אפריקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לפנות בוקר (חמישי), כשהקרוקודיל לפת בלסתו את השחקן, צעיר בן 29 בשם ז'אק ואן דר סאנדט - והוא נעלם מתחת למים. האירוע התרחש בשמורת הטבע לייק פאניק, סמוך למגורי הצוות שמתחזק את המגרש, מבנים שנמצאים גם הם במתחם השמורה. שומרי הפארק הרגו את הקרוקודיל הסורר לאחר שחיפשו אחריו במשך שעתיים.

המשטרה המקומית מצאה את גופתו של ואן דר סאנדט כשעליה סימני נשיכה בפלג גופו העליון, מלפנים ומאחור. בכיר במשטרה אמר כי התקרית אירעה בזמן שהצעיר עמד במים עד גובה מותניו, כדי למשות כדורי מים מתחתית האגם, כדורים שנפלו שם במהלך משחקים במגרש.

"כנראה שהעובדים התערבו ביניהם מי יוכל למצוא הכי הרבה כדורים", אמר אובאס קוצר, קצין המשטרה במקום. הוא אמר שהצעיר מכיר היטב את המקום וסביר להניח שראה קרוקודילים בעבר סמוך למקום בו מצא את מותו. אמו של הקורבן עובדת בפארק, ואביו עבד במקום עד גיל פרישה, כך שהוא הכיר את המתחם ואת בעלי החיים שבו.