בגיל 53: חבר ראשון לסוזן בויל

בויל, שהפכה לזמרת לאחר שהתגלתה בתכנית כשרונות בריטית, אובחנה כבעלת אספרגר. למרות הקשיים החברתיים, הכירה הזמרת לאחרונה רופא אמריקני - שהפך לאהבה הראשונה. "אני מוכנה רק להגיד שהוא נחמד מאוד, אני מקווה שהוא יבוא אליי לביקור", הוסיפה

בויל על הבמה, ארכיון (רויטרס)

לא מאוחר מדי לאהבה ראשונה: הזמרת הבריטית סוזן בויל, שהתגלתה באמצעות תכנית הכשרונות "לבריטניה יש כישרון" ב-2009, סבלה מאז ומתמיד מקשיים חברתיים ומבדידות - גם לאחר שהתפרסמה. לאחרונה אף סיפרה כי היא לוקה בתסמונת אספרגר, המקשה על תקשורת עם אחרים. היום (שבת) חלה תפנית בעלילה, לאחר שבויל הצהירה שיש לה חבר - רופא אמריקני. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בויל בת ה-53 סיפרה לתקשורת הבריטית כי החבר, שאת שמו סירבה לחשוף, פגש אותה במהלך סיבוב הופעות בארצות הברית. "נפגשנו במלון יוקרה והוא התנהג כמו ג'נטלמן מושלם", סיפרה הזמרת שהוציאה לרדיו אלבומים ולהיטים, בהם "I Dreamed a Drean". במהלך התכנית שחשפה אותה לציבור, בויל סיפרה כי מעולם לא התנשקה, אך החבר החדש שינה את התמונה.

בויל והחבר האמריקני חגגו את ההיכרות ביניהם בארוחה רומנטית, ולדבריה הוא מתכנן לבקר אותה בביתה בסקוטלנד. "זה מאוד מוקדם, אז נראה מה קורה. אני מקווה שהוא יגיע", סיפרה ל"סאן" הבריטי. "אני לא רוצה להגיד יותר על זהותו, כי זה לא יהיה הוגן כלפיו".

"כל מה שאני מוכנה להגיד זה שאנחנו בערך באותו גיל, והוא אדם נחמד מאוד", הוסיפה. בארבע השנים האחרונות מכרה בויל תקליטים בבריטניה בסך של כ-20 מיליון לירות שטרלינג, ואלבומה השישי "תקווה" יוצא לחנויות בקרוב. לאחרונה התוודתה בויל על ככך שאובנחנה כבעלת תסמונת אספרגר. לדברי בויל, האבחון שהציב אותה על הספטרקום האוטיסטי "שיפר את יכולת ההתמודדות שלי".