כמה עולה ארוחה עם הנסיך והנסיכה?

בני הזוג המלכותיים מבריטניה יגיעו לניו יורק על מנת להתרים כסף לאוניברסיטה בה הכירו. כ-450 אמריקנים צפויים לשלם סכום נכבד על מנת ליהנות מארוחה עם נסיכים, שבקרוב יחבקו יורש עצר נוסף

ארוחה יקרה למטרה חשובה (רויטרס)

פגישה יקרה עם בני מלוכה: יורשי העצר הבריטיים, הנסיך וויליאם והדוכסית קייט, יקיימו ארוחת ערב חגיגית בני יורק בחודש דצמבר. וויליאם וקייט, המצפים לילד שני בחודשים הקרובים, לא ייפגשו פשוטי עם, אלא מאות מעשירי ניו יורק - שישלמו תעריף נכבד על מנת להתחכך במשפחת המלוכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כ-450 "מבוססים" יתכנסו במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק על מנת לחלוק לשניים כבוד, ועל פי הדיווח ב"סאנדיי טיימס" הבריטי, מחירה של מנה בארוחת הערב החגיגית הוא כמאה אלף דולרים.

הנסיך ורעייתו, כמובן, לא ישלשלו את הסכום לכיסם: ההכנסות מהערב החגיגי, שצפויות לעמוד על למעלה מ-45 מיליון דולרים, ייתרמו לאוניברסיטת סנט אנדרוז בבריטניה - שם החל סיפור האהבה בין השניים.

לפני כחודשיים הודיע בית המלוכה כי השניים מצפים לילד נוסף - אח לנסיך ג'ורג'. "המלכה וחברי שתי המשפחות מאוד מרוצות מהחדשות האחרונות על פיהן הוד מעלתם מצפים לתינוק השני שלהם" נכתב בהודעת הארמון. הצהובונים בבריטניה כבר מתכננים שאם זו תהיה ילדה, היא תקרא על שמה של האם המנוחה של וויליאם, דיאנה. אם יוולד בן, ההערכות הן כי שמו יהיה צ'ארלס, הנרי, פיליפ או ספנסר.