בריטניה אסרה כניסת "אמן הפיתוי"

אחרי שאוסטרליה זרקה אותו משטחה – גם הבריטים לא מעוניינים שהאמריקני ג'וליאן בלאנק ילמד את הגברים איך לחזר: משרד הפנים הבריטי החליט לא לאפשר ל'אומן הפיתוי' להיכנס לשטח הממלכה. בלאנק התפרסם בהרצאות שהוא מעביר כיצד לפתות נשים, הרצאות הכוללות אלימות פיזית ומניפולציות רגשיות בוטות

בריטניה הודיעה כי לא תאפשר לג'וליאן בלאנק, שמלמד גברים כיצד לפתות נשים בצורה סקסיסטית ובוטה, להיכנס לשטחה בעקבות ביקורת של ארגוני נשים על פעולתו. בלאנק, שמכנה את עצמו 'אמן פיתוי', מלמד כיצד למשוך נשים באמצעים הכוללות השפלה נפשית ופיזית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יותר מ-160,000 בריטים - ובריטיות - חתמו על עצומה שקראה למשרד הפנים המקומי לא להנפיק לו ויזה לממלכה. "אל תקשרו את בריטניה לאדם החונק זכויות נשים מסביב לעולם כחלק ממסע ההופעות שלו" נכתב בין השאר בעצומה. בלאנק עצמו לא הגיב לידיעה מבריטניה, אך בראיון שנתן בתחילת השבוע לרשת CNN הוא התנצל אם הוא פגע בנשים במהלך הופעותיו.

"אני לוקח 100% מהאחריות לכל דבר שנאמר ואני מתנצל לכל מי שנפגע. אני לא נהנה להרגיש כמו הבנאדם הכי שנוא בעולם", אמר כשנשאל על הטכניקות השנויות במחלוקת שהוא מציג. משרד הפנים הבריטי הודיע מצידו שהוא לא מגיב לגבי בקשות נקודתיות לכניסה לבריטניה.

בלאנק מציג את עצמו "מומחה בינלאומי לפיתוי", הוא מפעיל "סדנאות לאמנות הפיתוי" ברחבי העולם, ומאות גברים משלמים דולרים רבים כדי להשתתף בהרצאות שהוא מעביר - הרצאות שכוללות שימוש בכוח, מניפולציות רגשיות ובידוד לניצול נשים. בלאנק גם מפעיל עמוד יוטיוב פופולרי, ומעלה תכנים נוספים לפייסבוק ולטוויטר. בחודש שעבר, הוא נאלץ לעזוב את אוסטרליה לפני הזמן המתוכנן לאחר שמאות הפגינו נגדו.