צפו: האם זה האיש האדיש בעולם?

שמו עדיין לא ידוע, אבל יכול להיות שזה האיש שהייתם רוצים לצדכם בזמן משבר. מצלמות ברוסיה תיעדו, לפי פרסומים, עשרות גברים במסכה משתלטים על מסעדה ותוקפים לקוחות. בזמן שהאורחים נמלטו בבהלה, סועד אחד נשאר קר רוח, התעלם מההמולה והמשיך ללגום מהמשקה. חשבתם שפוטין קשוח? צפו בסרטון שכובש את הרשת

סרטון וידיאו של כנופייה ברוסיה הפך במהרה ללהיט ברשת ורשם עד כה מיליוני צפיות בימים ספורים - והכול בגלל בחור אחד, אדיש במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מצלמות האבטחה, כך על פי דיווחים בכלי תקשורת ברוסיה, תיעדו אירוע אלים שככל הנראה התרחש לפני כחודשיים במסעדה. חבורה של כ-30 גברים במסכות שועטים בזה אחר זה לתוך המקום ומתחילים להטריד ולתקוף את הנוכחים.

בזמן חילופי מהלומות, כשרבים מהסועדים ברחו בבהלה, אחד מהם נשאר אדיש וצפה בקור רוח במתרחש. הוא אפילו לא זז מהכיסא כשחברו נטש, אלא המשיך ללגום מהמשקה שלו.

לא יותר מדי פרטים ידועים על האירוע עצמו. חלק מהדיווחים הלא רשמיים מדברים על ניסיון שוד ומעצרים לאחר המקרה. את הגולשים זה ממש לא מעניין. הם כבר מכנים את הבחור כ"איש ששום דבר לא מזיז לו" ו"הבחור שקשוח יותר מפוטין". אחרים תוהים לגבי אמינות הסרטון והתנהגות הברנש. "יכול להיות שהוא חלק מהשוד", טוענים חלק מהם.