בריטניה: עקרו כספומט מתוך החנות - ונמלטו

מצלמות האבטחה שהוצבו בחנות בכפר ספקוט בבריטניה תיעדו כיצד שודדים חמושים במלגזה עוקרים מכשיר כספומט מתוך אחת החנויות ביישוב. במשטרה המקומית טוענים כי מדובר במקרה השלישי של עקירת כספומט מתוך חנות, כחלק מסדרת מעשי שוד שהכתה בכפר

משטרת מחוז לסטרשייר בבריטניה חוקרת מזה כמה שבועות סדרה של מעשי שוד, במהלכם נגנבו כמה מכשירי כספומט מחנויות ומרכזי קניות ברחבי המחוז. בתקרית האחרונה שאירעה השבוע בכפר ספקוט שבדרום לסטרשייר, נראים השודדים עוקרים מכשיר כספומט מתוך אחת החנויות בכפר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מצלמות האבטחה שהוצבו בחנות וגם מחוצה לה, תיעדו את השודדים רכובים על מלגזה בחנייה שמחוץ למתחם. לפתע נראה רכב העבודה מתקרב לעבר קיר החנות, חודר דרך הבלוקים והבטון למבנה, ושולף את הכספומט ללא כל מאמץ מיוחד.

לטענת המשטרה המקומית, לאחר הוצאת המכשיר מהחנות הועלה הכספומט על טנדר. מיד אחר כך נכנסו השודדים לרכב ונמלטו מהמקום. על פי חקירת המשטרה, השודדים הותירו את המלגזה מאחור, כמו שעשו ביתר מקרי השוד האחרונים בהם היו מעורבים.

"ניתן בהחלט לראות דמיון בין מקרי השוד, בהם נעזרים הפורצים במלגזות כדי לגנוב מכשירי כספומט ונמלטים", אמר סטו פאלמר, החוקר את הפרשה מטעם משטרת לסטרשייר. "אנחנו קוראים לתושבים לדווח מיד למשטרה בכל פעם שנתקלים ברכבי טרקטור או מלגזה שנוסעים בכבישים בשעות לא שגרתיות".