המשותק הפתיע, נעמד ורקד עם רעייתו

יש האומרים כי בליל חתונתם, זוכים החתן והכלה בכוחות מיוחדים המאפשרים להם לשמח זה את זו. עדות חיה לכך נראתה באחרונה בחתונת יוצאת דופן, שבה נעמד לפתע החתן המרותק לכסא גלגלים על רגליו ורקד עם רעייתו הטרייה את הריקוד הראשון שלהם כזוג נשוי. אחרי הריקוד הזה כל יושבי האולם האמינו באגדות

צעיר המרותק לכיסא גלגלים הפתיע את רעייתו הטריה בליל חתונתם כשנעמד פתאום על רגליו והעניק לה את הריקוד הראשון שלהם כזוג נשוי. שאר המוזמנים הופתעו גם הם, ואף עין בקהל לא נותרה יבשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז תאונת האופנוע שעבר בשנת 2002, נותר ג'ו ג'ונסון בן ה-27 משותק מהחזה ומטה. את החיבה העזה לאופנועים פיתח דווקא בעקבות פציעה אחרת שנשא מהלחימה באפגניסטן, ממנה חזר כשהוא לוקה בהלם קרב. עם זאת, למרות הקושי והמוגבלות, החליט ג'ו למסד את יחסיו עם זוגתו מישל ולהקים משפחה.

ביום חתונתם של השניים, נכנסה מישל לאולם הריקודים לצלילי שיר שקט, שבמציאות אחרת אמור היה לסמן את העיתוי לריקוד הראשון שלם כזוג נשוי. את התרחיש שהגיע שניות לאחר מכן איש מהנוכחים לא יכול היה לצפות, למעט הצלמת באירוע שהייתה בסוד האירועים: להפתעתה של מישל ושל שאר המוזמנים, נעמד לפתע ג'ו על רגליו, חבק את רעייתו הטרייה והחל לרקוד איתה באיטיות בזמן שנהרות של דמעות שטפו את פניה.

לאחר המחווה המרגשת התברר כי ג'ו לא באמת הבריא, אלא הסתייע ברתמה מיוחדת שסייעה לו לעמוד למשך ריקוד תמים אחד. חבריו סיפרו כי ג'ו תכנן את ההפתעה הזו במשך חודשים ארוכים, במהלכם תרגל את השימוש בפטנט עד שהצליח להתייצב על שתי רגליו.