תיעוד קורע לב: האב נפרד בשיר מתינוקו הגוסס

ארבעה ימים לאחר מות אשתו במהלך לידת בנם הבכור, נתבשר כריס פיקו מקליפורניה כי גם שעותיו של התינוק הרך ספורות. במחווה קורעת לב התיישב האב השבור לצד בנו בבית החולים ושר לו שיר פרידה. התיעוד שהועלה לרשת ריגש מאות אלפי גולשים ולא השאיר עין יבשה

תיעוד קורע לב שהועלה לרשת ובו נראה אב טרי נפרד מבנו הגוסס בשירה, סוחט דמעות ממאות אלפי גולשים ברחבי העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארבעה ימים לאחר שאיבד את אשתו במהלך לידת בנם המשותף, בישרו הרופאים לכריס פיקו מקליפורניה כי גם מערכות גופו של התינוק הרך הולכות וקורסות בהדרגה. כשלבו שבור ונפשו שסועה, החליט האב לנצל את השעות האחרונות לחייו של ילדו הגוסס ולהודות לו בדרכו על הימים הבודדים שבמהלכם היה לו לבן: הוא התיישב לצד האינקובטור שבו שכב התינוק ובליווי נגינת גיטרה שר לו את השיר Blackbird של להקת הביטלס. תיעוד השיר קורע הלב הועלה זמן קצר לאחר מכן לאתר יוטיוב, שם צבר צפיות רבות והשאיר מאות אלפי זוגות עיניים דומעות.

זיכרון אחרון מהמשפחה שהתפרקה. כריס ואשתו (YOUTUBE)

הצפוי והנורא מכל התרחש ביום שלישי האחרון, אז עדכן האב את הגולשים הרבים שהביעו התעניינות במצבו של התינוק כי בנו הלך לעולמו. "בלב כבד עד מאוד אני כותב זאת, הלוחם הקטן שלי נרדם בזרועותיו של אביו בשעת לילה מאוחרת אמש", כתב האב. "הוא היה מוקף בבני משפחה וחברים ובמיטב הרופאים והאחיות של בית החולים הטוב בעולם. הוא לבש את הפיג'מה שאשלי קנתה לו, עם גיטרות קטנות עליה והיה מכוסה בשמיכה שהכינה לו חברה יקרה. אני אסיר תודה על ארבעת הימים שזכיתי לבלות איתו. בורכתי והיה לי הכבוד לאהוב אותו, ולהוקיר אותו לאורך התקופה שבה אמו נשאה אותו בבטנה. אין מילים, אבל אני רוצה לעדכן אתכם שהאהבה והתמיכה שהרעפתם עלינו היו עבורנו יותר מהכל. כל מה שאתם זקוקים לו הוא אהבה".

לזכר רעייתו ובנו המנוחים, הקימו חבריו של האב השכול קרן לאיסוף כספים עבור טיפול בחולים מעוטי יכולת. "אשלי הייתה קרן אור של נתינה, והייתה מאוהבת בבעלה כריס", נכתב באתר שהקימו למטרת איסוף הכספים. "הם ציפו בקוצר רוח להפוך להורים ולגדל את בנם בשלווה, אך למרבה הצער חייהם נקטעו".

הגולשים לא יכלו להישאר אדישים, ושעות ספורות לאחר עליית האתר לרשת, הספיקה הקרן לצבור סכום נכבד של 50 אלף דולרים.