צפו: מבצע החילוץ המפתיע מהנהר

עובדי עיריית דאלאס שהיו בדרכם לפעילות שוטפת הבחינו באדם ששוקע עם רכבו בנהר. הם לא תיארו לעצמם שבתוך הרכב נמצא חברם לעבודה שאיבד שליטה על הרכב וכמעט טבע, עד להגעת העזרה הידידותית

חברים לעבודה - וגם לחיים: עובד עיריית דאלאס שבארה"ב איבד שליטה שלשום (שלישי) על רכבו ונעצר רק בתוך נהר עמוק, שבתוכו החל לשקוע. עמיתיו, שבמקרה עברו במקום זיהו כי ישנו אדם שיושב בתוך הרכב השוקע, והחלו בפעולות החילוץ מבלי שידעו שמי שנמצא ברכב הוא חברם לעבודה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני העובדים חשבו תחילה שאין איש בתוך הרכב והמשיכו בנסיעה. כעבור מספר מטרים הבחינו כי אורות הבלם פועלים ואז הבינו כי מישהו לכוד בתוך הרכב. העובדים האמיצים טיפסו על הרכב השוקע והבחינו באדם בתוך תא הנהג כשהוא שקוע במים עד הצוואר ואינו יכול לזוז. בנוסף, דלתות הרכב וחלונותיו היו נעולים - מה שהצריך את המחלצים לשבור את חלונות הרכב בעזרת פטיש ולשחרר את חברם לעבודה מחגורת הבטיחות וכל זה בזמן שהרכב ממשיך לשקוע.

ראול אמיליו, אחד המחלצים, סיפר מאוחר יותר כי רק לאחר שהוציאו את הלכוד מהרכב זיהו כי מדובר בחברם לעבודה. "הוא היה ער, אבל לא הצליח לזוז", אמר. "אני שמח שהצלחנו להציל אותו כי אנחנו חברים לעבודה שזה מבחינתי ממש כמו משפחה".

"העובד נסע ברכבו כשלפתע חש ברע, הוא איבד שליטה על רכבו ונסע הישר אל תוך הנהר", שחזרה דוברת העירייה סאנה סעיד בפני עיתונאים מקומיים את השתלשלות האירועים. "כעבור מספר דקות עברו במקום שני עובדי עירייה אחרים - ראול אמיליו וברנט אנגליש - שהבחינו ברכב השוקע".