תאונה קשה - במעבר החצייה המפורסם בעולם

תאונת דרכים שהתרחשה לפני למעלה משנה מסעירה את בריטניה. הסיבה: המקרה אירע במעבר החצייה ב-Abbey Road, שבו צולמה עטיפת האלבום המפורסם של החיפושיות. התיעוד הועלה לרשת וכבר צבר מאות אלפי צפיות תוך זמן קצר

הוא מוכר בתור מעבר החצייה המפורסם ביותר בעולם, לאחר שעיטר את אלבומה של להקת החיפושיות, אבל כעת נמצא Abbey Road במרכזה של חקירה משטרתית. מצלמת אבטחה הממוקמת באולפנים המפורסמים תיעדה תאונת דרכים קשה, כשצעירה שרצה לעבר הכביש נפגעה ממכונית חולפת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון הקשה לצפייה, נראית הצעירה כשהיא שרועה על הכביש שניות לאחר הפגיעה ואת כלי הרכב ממשיך בנסיעה. עדי ראייה סיפרו לכלי התקשורת הבריטים כי למרות החשש הראשוני, הנהג פעל כשורה - נסע מטרים ספורים, עצר את רכבו ויצא מיד על מנת לסייע לאישה שבה פגע.

מעבר החצייה ב-1969 (עטיפת האלבום)

הסרטון עלה באחרונה לרשת וכבר מעורר עניין רב בבריטניה. על פי גורמי אכיפת החוק הוא צולם לפני יותר משנה, אך נבדק בימים אלו. "פרמדיקים שהוזעקו לזירה העניקו טיפול לאישה שנפגעה בראשה ופינו אותה לבית החולים סנט מרי", סיפרו כוחות ההצלה.

לדברי הסקוטלנד יארד, המשטרה כלל לא הוזעקה לאירוע בזמן שהתרחש, אך כעת ייתכן והוא ייבדק מחדש. קטע הווידאו הקצר שעלה ליוטיוב צבר עד כה יותר מ-200 אלף צפיות, ובבריטניה תוהים אם היה מעורר עניין רב כל כך אילולא היה מתרחש בכביש המפורסם ביותר בממלכה.