ראה אישה נדרסת - וגנב את הטלפון

המשטרה בבוסטון פרסמה את תמונתו של אדם שלקח את מכשיר הטלפון מאישה שנפלה לפסי הרכבת בעיר ומתה. "בעוד אחרים ניסו להציע עזרה, האיש הניח בשקט את הטלפון בכיסו", טענו כלי התקשורת במדינה

הושיט יד - אבל לא לעזרה: משטרת בוסטון מחפשת אחר אדם שתועד במצלמות האבטחה של הרכבת התחתית כשהוא גונב טלפון נייד של אישה שיכורה שמתה על הפסים לעיני העוברים והשבים כמה שניות מוקדם יותר. התמונות שמסעירות את בוסטון מראות כיצד האיש "העלים" את מכשיר הטלפון של האישה והמשיך ללכת מבלי לסייע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במצלמות האבטחה מהאירוע, שהתרחש ביום חמישי האחרון, נראה החשוד כשהוא עושה עצמו מופתע, שולח כף רגל שדורכת ומסתירה את הטלפון שנפל, מביט שמאלה וימינה, ומרים בחופזה את המכשיר. משטרת בוסטון הודיעה עם פרסום הסרטון שהיא מבקשת מהציבור למצוא את "האיש הזה שמבוקש אחרי שגנב טלפון של אישה שנהרגה על ידי רכבת בערב יום חמישי".

כתבי רשת CBS, שיצאו לפגוש עדי ראיה במקום, אמרו כי "בעוד אחרים ניסו להציע עזרה, האיש הניח בשקט את הטלפון בכיסו". על פי הידיעות במדינה, האישה שלא זוהתה בשמה נפלה לפני הקרונות של "הקו האדום", וייתכן כי הייתה שיכורה שקפצה לפסים במכוון.

"אף פעם, בחיים, לא ראיתי משהו כזה", אמרה עדת ראיה בשם ג'קלין מואדה. "החברה שלה הסתובבה וראתה מה קרה, אני לא אשכח את המבט שהיה לה על הפנים, היא הייתה המומה, כולנו היינו". עם זאת, מצלמות האבטחה מראות שכנראה לא באמת כולם היו המומים: "99% מהאנשים מסביב היו מוטרדים ממה שקרה", אמר מפקד משטרת התנועה ריצ'ארד סליוואן, "לאדון הזה היו כנראה דברים אחרים בראשו".