ארה"ב: רצח את חברתו - ופרסם תמונות ברשת

שעות לאחר ויכוח סוער בין בני זוג נמצאה גופתה של אישה שנרצחה. החשוד במעשה נמלט מהזירה, לא לפני שהעלה לאינטרנט תמונות המתעדות את זירת הרצח בצירוף פנייה למשטרה בבקשה שתאתר את מיקומו ותביא להריגתו

מתנהל מצוד אחר הרוצח. אילוסטרציה (AP)

סוכנות AP דיווחה כי הרשויות בארה"ב מנהלות מצוד אחר גבר בן 33 החשוד כי רצח את חברתו לחיים והעלה מיד אחר כך לאינטרנט תמונות המתעדות את מעשה הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גופתה של הקורבן, לין קופלין, נמצאה בדירה בעיר פורט אורצ'רד מספר שעות לאחר שבנה בן ה-13 היה עד לויכוח סוער בין בני הזוג, שהתגוררו יחד. הבן סיפר כי יצא מהבית, וחשדו התעורר רק מאוחר, אז התקשר לאביו שהגיע למקום ומצא את גופתה של קופלין. צו מעצר הוצא נגד החשוד במעשה, דייויד קאלק, אזרח אמריקני המתגורר במדינת וושינגטון בצפון מערב ארה"ב.

משטרת מחוז קיטסאפ אישרה במסיבת עיתונאים כי קאלק פרסם באינטרנט תמונות של גופת הנרצחת וזירת הרצח בצירוף מסר לפיו הוא מבקש כי הרשויות יאתרו את מיקומו ויהרגו אותו. שעות לאחר הרצח נעצר דייויד קאלק באורגון על ידי המשטרה.

מלבד הגופה נמצאו בזירת הרצח רישיון הנהיגה של קופלין, עליו נכתבה המילה "מתה". על התריסים כתב החשוד "חדשות רעות" ועל תמונה בחדר "היא הרגה אותי קודם". לאחר הרצח נמלט החשוד ברכבה של קופלין, תוך שהוא מודיע לחבר כי "ישמע עליו בחדשות בקרוב".