תיעוד: כריש לבן רודף אחר גולש גלים באוסטרליה

אזרחים שביקרו בחוף סמוך לעיר פרת', לא האמינו למראה עיניהם לאחר שהבחינו בכריש לבן באורך 3 מטרים רודף אחר גולש גלים ששהה במים. את האירוע המפחיד תיעדו הצופים מהצד בתמונות שהמחישו את רגעי האימה

רגעי האימה במים (דיילי מייל)

גולש הגלים אנדי ג'ונסטון (23) לא חשב שהבילוי השבועי בחוף ווסט ביץ' סמוך לעיר פרת' יסתיים בהימלטות מפני אחד הטורפים הימיים האימתניים באוקיינוס השקט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית המפחידה אירעה לפני כחודש ליד העיירה אספראנס שבאוסטרליה, אז הבחינו מבלים בחוף בנקודה שחורה המתקרבת לעבר הגולש. לאחר זמן קצר התברר כי כריש לבן באורך שלושה מטרים רודף במהירות אחר ג'ונסטון, תוך שהאחרון מנסה להתרחק מהטורף כמה שניתן.

את האירוע תיעדו הצופים בחוף באמצעות מצלמה, כששמו לב כי יתר הגולשים שבילו בים מתחילים לשחות לעבר הריף הקרוב - מלבד ג'ונסטון. "העדפתי להישאר רגוע בסיטואציה המלחיצה הזאת ולא ליצור מהומה", סיפר הגולש הצעיר ששרד את המפגש.

הכריש רודף אחר ג'ונסטון (דיילי מייל)

"אם אתה עומד להיאכל על ידי כריש, אין דבר שתוכל לעשות בכדי למנוע את זה", הוסיף ג'ונסטון. הצופים מהצד, שהנציחו את התקרית בתמונות, לא נשארו אדישים. "היינו בנקודת תצפית ולפתע ראינו צל במים", ציין פריץ דה-ברין, שראה את הכריש מתקרב אל עבר הגולש. "היה ברור כי מדובר בכריש וכולם התחילו לצפור ולצעוק לגולשים כדי שיזהרו".

גולש הגלים שרד (דיילי מייל)

דה-ברין הוסיף כי באותה עת שהו במים לפחות 12 גולשים נוספים מלבד ג'ונסטון: "הכריש רדף אחריו לכיוון החוף. הוא היה מטר או שניים מאחוריו. במזל זה נגמר בשלום".