צפו: הקרנף עצבן את הג'ירף - וחטף

אנשי מרכז השיקום לחיות הבר בדרום אפריקה מרכזים אליהם בעלי חיים יתומים מרחבי המדינה. אוליב הקרנף וג'ראלד הג'ירף הם חברים מאוד טובים בדרך כלל, אבל לאחרונה, אירוע אלים שתועד מטיל צל על היחסים. ג'ראלד בעט בפניו של אוליב וגרם לשערוריה

ג'ראלד הג'ירף ממרכז השיקום לבעלי חיים בדרום אפריקה לא יכול להכחיש את האירוע, הוא תועד בועט בעצמה בפניו של אוליב הקרנף הצעיר שביקש מעט תשומת לב. הצוות במרכז השיקום לחיות הבר מוהולוהולו טוען שבדרך כלל השניים הם דווקא חברים מאוד טובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת ‎ 

"כל מי שמביט בתיעוד הזה יכול להבין שאוליב ביקש את זה, הוא קיבל מספר אזהרות, אבל לא הבין את המסר", אמרו במרכז, וסיפרו ששתי החיות הגיעו למרכז כגורים שננטשו או אחרי שהוריהם מתו לפני שמלאה להם שנה. לאור התמונות הקשות הוסיפו בהפתעה כי "יש בין השניים האלה אהבה אמיתית וחברות". בכותרת הוידאו שהועלה על ידי אנשי מרכז השיקום נכתב "גם חברים טובים - רבים".

מרכז מוהולוהולו הוא יוזמה של הממשל הדרום אפריקני, ומתקיימים בו סיורים רבים של בתי ספר ופעילים למען בעלי החיים. כמו כן, זהו מרכז אליו מגיעים בעלי חיים פגועים או נטושים מרחבי המדינה. בין בעלי החיים במרכז יש גם אריות שהובאו במצב ירוד מאוד מקרקס מצרי שפשט את הרגל, ונשרים שנפגעו מכדורי ציידים. אנשי המרכז מתגאים לא רק בסיפורי ההצלה, הם גם מספרים על 160 פריטים של בעלי חיים מזנים נכחדים - שנמצאו, שוקמו והוחזרו לחיים בטבע.