הקשיש, התאומות - והחגיגה הפרועה שהפכה לשוד

זה התחיל בהיכרות ברשת של בן 85 עם בת 17, המשיך למפגש במסעדה אליו הצטרפה גם אחותה התאומה - והסתיים בחגיגה בביתו של הקשיש. אבל שם חל המפנה: ממפגש סוער לשוד שבסופו בן ה-85 נותר כפות במשך 20 שעות

שובב וקורבן. פאול ארונסון (פייסבוק)

פאול ארונסון בן ה-85 הוא כנראה קשיש ניו יורקי די שובב, אבל פגישה מתוכננת עם תאומות בנות 17 גילתה שהן הרבה יותר שובבות, ואולי גם מסוכנות ממנו. ארונסון נמצא כפות בדירתו, חסר מזומן וכרטיס אשראי, והנאשמות הן התאומות איתן יצא לבילוי משותף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארונסון יצר קשר עם התאומה שאליין פוסטר דרך אתר היכרויות באינטרנט. הוא קבע להיפגש איתה במסעדה, אליה היא הגיעה עם אחותה שאיינה. ארונסון שמח על המפגש המשולש ופינק את התאומות במשקאות ומנות מן התפריט.

מואשמת. שאליין פוסטר (טוויטר)

משם המשיכו השלושה לדירתו של ארונסון, שם נמשכה החגיגה. בעוד ארונסון משקה את השתיים בעוד אלכוהול ומצפה כנראה לחגיגה פרועה יותר, השתיים, בעלות עבר פלילי, מתכננות את תרגיל העוקץ המושלם, כמעט.

על פי כתב האישום נגדן שהוגש בשבוע שעבר, התאומות כפתו את הקשיש בן ה-85 לשולחן קפה בדירתו, לקחו את כרטיס האשראי שלו ועוד 470 דולר במזומן – ונמלטו מהדירה. רק אחרי 20 שעות מצא אותו חברו, עדיין כפות ומושפל.

אימן של התאומות לא הסתירה את זעמה על השתיים כששמעה על האישומים נגדן. "אין לי מה לומר מלבד שזה נורא", אמרה לעיתונאים. מה תכנן הקשיש לעשות עם השתיים? את זה בית המשפט כבר כנראה לא יחקור.