הגיבור האלמוני: הציל שכן משריפה בביתו

גבר בן 73, המחובר לבלון חמצן, התקשה לצאת מביתו בשעת שריפה, אך אדם שעבר בסביבה חילץ אותו בשלום - ואז נעלם לפני שהצליחו לזהותו. "הוא פשוט הלך בצורה רגועה לתוך הבית, וחזר עם האיש המבוגר על כתפו", סיפרה עדת ראייה

חירף את נפשו בשביל השכן: גבר אלמוני מקליפורניה, ארה"ב, רץ לתוך בית בוער והוציא ממנו את הדייר המבוגר על מנת להציל אותו ממוות בשריפה. כעת מנסים התושבים למצוא את הגיבור שנעלם מהזירה וזהותו לא ידועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שצילמה עדת ראייה לשריפה נראות להבות ופיצוצים בבית הפרטי בו התגורר רוברט וולס בן ה-73. בת' לדרך, עדת הראייה, סיפרה כי בעת שנהגה בכביש ניגשה אליה אישה שהחזיקה בידיה תינוק. "היא צעקה לעברי 'אבא שלי בפנים!'. לא ידעתי מה לעשות, הרגשתי חסרת אונים", סיפרה לדרך למקומון בעיר פרזנו.

וולס אסיר התודה סיפר לכלי התקשורת כי התקשה לצאת מהשריפה מכיוון שהוא מחובר למיכל חמצן. לדבריו, שני אנשים ניסו לעזור לו קודם לכן אך לא הצליחו: "לא הלכתי מהר מספיק, אז מישהו הרים אותי ולקח אותי משם". וולס, שנזקק לטיפול בגלל שאיפת עשן, ביקש למסור לאלמוני: "תודה מעומק לבי".

לדרך הוסיפה כי המחלץ האלמוני "הגיח משום מקום - הוא פשוט הלך בצורה רגועה לתוך הבית, וחזר עם האיש המבוגר על כתפו". בעת החילוץ, נראים מספר אנשי הצלה באזור, אך הם התרחקו מהזירה בשל הלהבות וקולות הנפץ. כעת כלי התקשורת המקומיים תוהים לגבי זהותו של האלמוני: עדי ראייה דיווחו כי הוא חבש כובע של קבוצת הבייסבול "הדודג'רס" מלוס אנג'לס, ולרשת התקשורת ABC נודע כי האיש התאשפז בבית חולים מקומי אך "נעלם משם" לאחר זמן קצר.