תיעוד: לידת דולפין מרגשת בפארק המים

המטפלים בפארק המים שבסן דייגו מנסים לשנות את תדמית המקום לאחר המכה שספגו מהסרט "בלאק-פיש". בניגוד לתמונות האלימות שנראו בבריכת הלווייתן אז, הצוות תיעד רגעים מרגשים כשהדולפינה סאדי העניקה חיים לדולפין צעיר נוסף. צפו

רגע מרגש נרשם אמש (שבת) בפארק המים בסן דייגו (SeaWorld) כשהדולפינה סאדי המליטה מול המצלמות גור קטן וחמוד במיוחד במשקל של 18.14 קילוגרם. האירוע התרחש ב"אצטדיון הדולפינים" שבאתר, לאחר 12 חודשים של ציפייה של צוות המטפלים המסור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אנשי הפארק בשיתוף עם וטרינרים ערכו לגור ולאמו בדיקות שהעלו כי מצבם מצוין. המומחים המטפלים בהם כעת אומרים כי בשלב זה עדיין אי אפשר לדעת את מין הילוד, וכי הדבר יתברר רק בשבועות הבאים. שניות ספורות לאחר הלידה, נראה הדולפין הצעיר כשהוא שוחה לראשונה בהנאה רבה.

עבור סאדי בת ה-13 מדובר בלידה השנייה, לאחר שבשנת 2009 הביאה לעולם את קליאני קואה. בפארק המים הפופולארי מציינים כי זו הלידה ה-80 של דולפין במקום מאז הוקם, דבר המעניק להם גאווה רבה.

והסיבות לצהלות השמחה אכן מובנות, בעיקר משום שבפעם האחרונה שבה הפארק עלה לכותרות, היו בנסיבות לא מחמיאות כלל - סביב יציאתו לאקרנים של הסרט הדוקומנטרי "בלאק-פיש" שתיעד לווייתן אלים ואומלל שתוקף את מטפליו.