פלורידה: העימות כמעט פוצץ – בגלל מאוורר

הקהל שהגיע לצפות בעימות בין המועמדים לתפקיד מושל מדינת פלורידה נדהמו כשהתבשרו על ידי המנחה: אחד המועמדים מסרב לעלות לבמה בשל מאוורר שקיבל המועמד השני. "האם באמת נדון במאוורר או בעתיד המדינה שלנו?", תהה אחד המועמדים בקול. רק לאחר דקות ארוכות התרצה המועמד הרפובליקני ותפס את מקומו על הבמה

רק בגלל הרוח: הכל באולם הכנסים בראוורד קולג' בפלורידה כבר היה מוכן לקראת העימות בין שני המועמדים למשרת מושל המדינה - הכל מלבד דבר אחד קטן: המועמדים עצמם. במשך דקות ארוכות המתין הקהל באולם למועמדים לעלות לבמה, והכל בגלל מחלוקת על מאוורר קטן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העימות נפתח כמתוכנן עם דבריהם של שלושת מנחי האירוע, שהציגו את המועמדים, אך בהמשך, לאחר שהמועמדים התמהמהו, שתיקה מביכה השתררה באולם. בשלב זה עלה המועמד הדמוקרטי צ'רלי קריסט לבמה, אך יריבו עדיין לא הופיע. את השתיקה קטע המנחה, שהסביר לקהל המבולבל את המצב החריג.

"נמסר לנו שהמושל ריק סקוט לא ישתתף בעימות", אמר המנחה לקהל ההמום. "הרשו לי להסביר במה מדובר: המושל קריסט ביקש מאוורר קטן מתחת לדוכן הנואמים שלו, אך על פי חוקי העימות הדבר אסור ובשל כך נאמר לי כי סקוט לא יעלה לבמה".

בעקבות ההסבר החל הקהל בשריקות בוז. "האם באמת נדון במאוורר, או על חינוך, סביבה ועתיד המדינה שלנו?", תהה המושל הנוכח לקול תשואות הקהל. רק בתום דקות ארוכות התרצה המועמד הרפובליקני והצטרף ליריבו על הבמה.

מלשכתו של המושל המרדן נמסר בתגובה כי בשום שלב לא סירב להשתתף בעימות. "למעשה לא קיבלנו שום עדכון על כך שקריסט עלה לבמה", מסרה הדוברת של המושל. "העדכון האחרון שקיבלנו הוא שקריסט נמצא בפגישת חירום עם מארגני העימות בבקשה לקבל את המאוורר הנכסף שלו".