הסבתא שלחה מסרון - מהקבר

שרי בת ה-22 קיבלה הודעת SMS מפתיעה. השולחת: סבתה שהלכה לעולמה בשנת 2011 ונקברה עם מכשיר הסלולר שבבעלותה. "הרגשתי רע כשקראתי את ההודעה" אמרה הנכדה. הפתרון לתעלומה התברר במהרה והיה מפתיע לא פחות

SMS מפתיע מהקבר (חדשות 2)

משפחה בבריטניה קיבלה בימים האחרונים הודעות SMS מפתיעה. כשנשמע צליל ההתראה, על צג המכשיר הופיע, משום מה, מספר הטלפון מהסבתא שהלכה לעולמה לפני כשלוש שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסבתא לזלי אמרסון, שמתה בשנת 2011 בגיל 59, נקברה עם מכשיר הטלפון הסלולרי שהיה בבעלותה, בנוסף לחפצים אישיים נוספים שאהבה, כך חשף הדיילי מייל הבריטי. שרי, נכדתה בת ה-22 ניסתה להתגבר על מות סבתה באמצעות שליחת מסרון לטלפון הסלולרי של הסבתא המנוחה. בשבוע שעבר נדהמה שרי לקבל מענה מהקבר. "אני מביטה עלייך מלמעלה" נכתב בהודעה שקיבלה.

"הרגשתי רע כשקראתי את ההודעה" סיפרה שרי. "נכנסתי לשוק ולא ידעתי מה פשר ההודעה". הפתרון לתעלומה הגיע כאשר דודה של שרי התקשר למספר וגילה להפתעתו כי ההודעה הייתה למעשה מתיחה.

לאחר בירור קצר הסתבר כי לאחר שלא נעשה שימוש במספר של הסבתא המנוחה, העבירה חברת הסלולר "O2" את המספר ללקוח חדש. הלקוח וחברת הסלולר מיהרו להתנצל בפני שרי ומשפחתה על התקרית יוצאת הדופן.