החתולה שהעלתה את ערך הבית‎

זוג אוסטרלי שניסה למכור את ביתו ללא הצלחה נענה להצעה יוצאת דופן מצד הקונים –הבית ייקנה שבתנאי שהחתולה הביתית טיפאני תכלל בעסקה. כך, לאחר שהקונים הציעו להוסיף 140 אלף דולר לסכום הקנייה, הסכימו בני הזוג להיפרד מחיית המחמד האהובה

כל מי ששכר או קנה פעם דירה יודע שלעיתים בעלי הבית מכניסים לחוזה סעיפים לא שגרתיים. אלא שבמקרה של משפחה אוסטרלית דווקא הקונה הוא זה שביקש להכניס סעיף יוצא דופן לעסקת המכירה: הבית ייקנה אך ורק יחד עם חתולת המחמד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקשורת המקומית באוסטרליה מדווחת כי בשבועות האחרונים ניסתה משפחת פרסוול למכור את ביתה בן חמשת החדרים שבעיר מלבורן, אך ללא הצלחה. ההצעה הגבוהה ביותר שהוגשה עמדה על 2 מיליון אוסטרלי, אך הסכום לא עמד בדרישותיהם.

לאחר שהצעתם המקורית נדחתה, הסכימו הקונים הפוטנציאליים להוסיף עוד לא פחות מ-140 אלף דולרים אוסטרליים למחיר הבית - זאת בתנאי שהחתולה הביתית, טיפאני, תעבור גם היא לבעלותם.

"אחרי שראינו שכל מי שהגיע לבחון את הבית התאהב בחתולה אמרנו בבדיחות הדעת לסוכן הנדל"ן שהיא חלק מהעסקה. אבל לא ציפינו לכך שנצטרך להכניס בחוזה סעיף שמפרט כי היא נמכרת כחלק מהבית", סיפרה פראן פרסוול, בעלת הבית.

"לא פעם לקוחות מצהירים כי הם מוכנים לכלול את בן או בת הזוג בעסקת המכירה, אך מכירה של חיית המחמד זה משהו שטרם נתקלתי בו", סיפר בגיחוך סוכן המכירות גלן קווטינו.