זה לא הגיל, אלא התרגיל: בן 67 סיכל שוד בחנות תכשיטים

שני צעירים שהחליטו לשדוד חנות תכשיטים בגרמניה, לקחו בחשבון כל תרחיש אפשרי - חוץ מאת נחישותו של מוכר החנות בן ה-67. בתגובה לדרישת השניים תחת איומי נשק לקבל את כל המזומנים שבקופה, הסתער המוכר הוותיק לעברם והדף אותם בכוח אל מחוץ לחנות תוך מהלומות אגרופים

גרמניה: ניסיון שוד של חנות תכשיטים הסתיים בכישלון ובמבוכה רבה, לאחר ששני שודדים חמושים הוברחו מהמקום על ידי מוכר נחוש בן 67.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד הפעולה הכושלת, כפי שנקלטה ברשת מצלמות האבטחה של החנות, נראה אחד השודדים נכנס למקום כשהוא לבוש בחליפה וחמוש באקדח. שניות ספורות לאחר מכן הצטרף אליו שותפו לפשע כשקסדת אופנוע לראשו ופטיש בידו, והשניים הורו לשני המוכרים בצדו השני של הדלפק למסור לידיהם את כל המזומנים שבקופה.

בעוד שהניחו כי המוכרים יצייתו לדרישתם בפחד, הגיב המבוגר ביניהם בזעם והסתער לעבר השניים המופתעים באגרופים שלופים. לאחר שהצליח להלום בפניו של אחד מהם, הדף המוכר המבוגר את השודדים המבולבלים מהחנות ונעל מאחוריהם את דלת הכניסה.

לשודדים הנבוכים לא נותר בשלב זה אלא להימלט מהמקום בבושת פנים, לפני הגעת המשטרה למקום. במהלך מצוד שנערך בעקבותיהם איתרו החוקרים אופנוע שככל הנראה שימש את השניים, כשהוא נטוש במרחק של 200 מטרים מזירת השוד. הסריקות אחר השניים נמשכות.